262. Kādas lūgšanas Dievs nav solījis klausīt?


Markku Särelä: Lasāmviela ticības spēkam

e-BAZNICA pateicas Markku Särelä par vērienīgo un apjomīgo darbu “Kristīgā mācība”, kas e-BAZNICĀ publicēta kā sadaļa – Ļaudis Bieži Jautā. Turpinot mūsu veiksmīgo sadarbību, sākot no šodienas e-ntuziasti piedāvā lasītājam Markku Särelä apceres “Lasāmviela ticības spēkam”.

Lasāmviela ticības spēkam

Sākotnēji apceres tika publicētas laikrakstos Somijā, bet vēlāk apkopotas grāmatā “Sana on elämän lähde” [Vārds ir dzīvības avots] ar Kimmo Pälikkö ilustrācijām, kas ir tulkota arī angļu un krievu valodā.

Apceres tika publicētas tādēļ, ka katram kristietim līdzās dievkalpojuma apmeklēšanai ir jāvelta laiks arī lasīšanai, lai uzturētu savu garīgo dzīvi.

Šajā ziņā neaizvietojama un visaugstākā mērā nozīmīga ir Bībele jeb Svētie Raksti. Bez tam ir arī nepieciešams mācīt Dieva vārdu, izskaidrot sarežģītākās Rakstu vietas, stiprināt dvēseli ar Dieva vārdu, kā arī aizstāvēt ticību un noraidīt maldus. Autors cer, ka e-BAZNICAs tulkotā publikāciju sērija “Lasāmviela ticības spēkam” palīdzēs lasītājam šajos svarīgajos jautājumos.

Ar sirsnīgu lūgšanu autors novēl savas apceres publicēšanai, lai tās sasniedz katru interesentu un nestu svētību. Publikācijas būs pastorālas, izglītojošas, daudzveidīgas, aktuālas un kodolīgas. Tas lai iedrošina jūs lasīšanai.

Centrālā apceru vēsts ir galvenā kristietības mācība – par grēku piedošanu Jēzus Kristus vārdā. Tādēļ autors aicina katru lasītāju atzīt savu grēcīgumu, un apliecina, ka Dievs tevi uzlūko žēlastībā un arī tu, tieši tu, vari ticēt Kristum.

Es nekaunos Kristus evaņģēlija dēļ: tas ir Dieva spēks par pestīšanu ikvienam, kas tic. [Rom.1:16]

Turpinājumā:

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.