272. Dieva vārds... Kad un kā tas tiek zaimots?Tu redzi sadaļas e-aptaujas arhīvu

Vīrs ir sievas galva

Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem kā Tam Kungam. Jo vīrs ir sievas galva, tāpat kā Kristus ir draudzes galva, būdams Savas miesas Pestītājs. [Ef.5:22-23]

Vīrs ir sievas galva

Lasīt tālāk »Vislabākā Tikšanās

Šogad izpaliks nu jau par e-tradīciju kļuvušā ikgadēja e-aptauja, jo pēc pilnu 12 gadu iznākšanas, savu darbību pārtraucis kristīgais žurnāls “Tikšanās”. Šoreiz aicinām piedalīties superfināla balsojumā, kurā visu iepriekšējo e-aptauju līderi cīnīsies par vislabākā titulu.

Lasīt tālāk »


Pareizticīgais sienas kalendārs

Tuvojoties gadu mijai rumāņi, iespējams ietekmējušies no Romas baznīcas priesteru kalendāra, ir radījuši kaut ko līdzīgu. Radošie prāti ir izveidojuši pareizticīgo kalendāru 2013.gadam ar krietni mulsinošākām bildēm, kurās redzami divpadsmit Rumānijas pareizticīgās baznīcas garīdznieki kopā ar viesiem.

Lasīt tālāk »


www.ebaznca.lv saturs

e-projekts e-BAZNICA ir pozicionēts kā teoloģiski-izklaidējoša interneta vietne. Proti tā saturā nopietnais mijas ar nenopietno. Piedāvājam ikvienam izsvērt tematu bagātību.

Lasīt tālāk »


Vislatvijas katolizācija?

Latvijas premjerministrs dodas uz Vatikānu, lai bučotu roku Romas pāvestam Racingeram un lūgtu iespēju rīkot vērienīgāko Romas katoļu jauniešu pasākumu Pasaules jauniešu dienas 2015.gadā valstī, kurā lielākā daļa iedzīvotāju sevi uzskata par piederīgiem luterāņu baznīcai.

Lasīt tālāk »