323. Kādi grēki mazina ticību un aizraida Svēto Garu?


Tēva vārda spēks

Arī tā ir viena no 1.Mozus grāmatas diženuma izpausmēm – tajā tik dažādos veidos mums atklāta Dieva varenība, kādā Viņš radīja visas lietas veidā, kas pārsniedz visu prātu un saprašanu.

Kurš gan varētu iedomāties, ka no ūdens var nākt būtnes, kuras nekādi nevarētu dzīvot ūdenī? Bet Dievs saka tikai vārdu, un tūdaļ no ūdens nāk ārā putni. Ja vien Dieva vārds ir izteikts, visas lietas ir iespējamas, un tā ūdens var „izdot” gan zivis, gan putnus. Tādējādi putns, lai kāds tas arī nebūtu, un zivs, lai kāda tā arī nebūtu, ir tikai lietvārdi dievišķajā gramatikā; šajā gramatikā neiespējamas lietas kļūst vieglas, pilnīgi pretējas lietas kļūst līdzīgas un otrādi.

Tas viss ir aprakstīts un ir rūpīgi jāmācās, lai mēs mācītos brīnīties par dievišķās Majestātes varenību un no šiem brīnumdarbiem celtu savu ticību. Nekas, pat mirušo uzmodināšana, nav salīdzināms ar brīnumu, kad radīšanā no ūdens nāk putni. Mēs nebrīnāmies par šīm lietām, jo, ik dienas ar tām saskaroties, esam zaudējuši savu izbrīnu. Bet, ja kāds tām tic un uzmanīgāk tajās ieskatās, viņš ir spiests brīnīties, un izbrīns stiprina viņa ticību. Ja jau Dievs var likt no ūdens iznākt debesīm un zvaigznēm, kas tikpat lielas vai vēl lielākas par zemi, un tāpat Viņš spēj no ūdens piliena radīt sauli un mēnesi, vai tad Viņš lai nevarētu pasargāt manu miesu no ienaidniekiem un Sātana vai arī, kad tā būs guldīta kapā, augšāmcelt jaunai dzīvībai? Tāpēc mums vajag ņemt vērā Dieva varu, ka mēs varam nemaz nešaubīties par lietām, ko Dievs apsola Savā vārdā. Viņa apsolījumi ir pilnīgi droši, nekas nav par grūtu vai pārāk neiespējami, ko Viņš ar Savu vārdu nevarētu izdarīt. Debesis, zeme, jūra un viss, kas tajās, apliecina, ka tā ir patiesība.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Tēva vārda spēks”

 1. Elkufans:


  Shitais jau sanaaak ka visas taas religijas ir vienaa maisaa baazhamas……
  Lielajaam religijaam ir tikai viens energeetiskais avots un taa ir cilveeku ticiiba……pashas pa sevi vinjas neko nevar…….visi tie raksti …
  Reeka parauj par tie kristieshiem kuri saka ka vinji ir augstaaki par senajiem paganiskajiem elku kultiem!(labi ka taadi nav visi) Ja taa padomaa visa kristietiiba ir piebaazsta ar elkiem…..Un taakaa Vatikaans jau 500 gadus dejo zem Iluminatu un Masonu stabules tad sanaak ka viss Vatikaans pieluudz Luciferu kaa savu atbriivotaaju?
  Mnja zinu ka shitais tiks dzeests…aniway…..bet taa interesna palasiit ko juus te visi drukaajat un apspriezhat…snaak taa ka es it kaa staavu a juus visi jonjojat apkaart un ticeedami lielai pasakai….tas ir jauki jo lielaaka dalja no jums tieshaam ir laimigi….bet tie no jums kuriem nav sava speeka taa arii nekad neredz juusu Dieva speeku…jo tas balstaas un eksistee juusos tikai pateicoties jums vinjam nav energijas jo jums nav energijas aizsaavju!….Un pasaules meeroga kristietiiba saak zaudeet savas poziicijas!!…..Aizvien vairaak cilveeku jau uzskata ka Katolju bazniicaa 90% kalpotaaju ir pedofiili…paareejaas Eirpas konfesijas atbalsta vardarbiibu ticibas vaarda….idioti….Aa vot krievi ar savu Pareizsticiigo bazniicu manii veel viesh interesi jo vinjiem ir taa energija kura speej eksisteet arii bez cilveeka ticiibas…Kad biju Chernobiljaa vinju klosterii tur iekshaa nebij radiacijas neskatoties uz to ka arpusee vienkaarshi blieza ara Geigera skaitiitaaju! Un vinju zvanu skanja ir ar interesantu frekvenci un tikai pie vinjiem hehe… ne velti vinji atttdaliijaas no Eiropas!
  A juus zinaajaat ka Egiptes piramiidaam ir ne vairaak kaa 350 gadi…un Stounhendzhai arii apmeeram taa? He he deru ka nee! A veel juus daudzko nezinat! Nu gluzhi kaa es….! Eh veelu jums to labaako….gan jau juus veel visu piedziivosiet ja ne shajaa dziivee tad nakamajaa :D

 2. talyc:


  še tu vari droši runāt, Elkufans.
  neredzu nekādu iemeslu lai tavs komentārs taptu dzēsts

 3. Juris:


  talyc, Patiesība runā ar Tavu muti – ne tikai nav iemesla dzēst Elkufana komentāru, bet ir iemesls to nedzēst. Es pat lūgtu viņu, lai komentē vēl kaut ko. Bija tik pamācoši!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.