Ieskaties

10 komentāri par “Tirgus ekonomika

 1. Noliekam pie Shri Mataji FOTO ūdens burku – tas tiešām kļūs par “dzīvu ūdeni”.

 2. klau Kuņģalīni, vai Tev nešķiet, ka atšķīrābā no Shri Mataji – ūdens burkas, Jēzus Kristus pats ir Dzīvības ūdens Avots?

 3. Hmz – lielāks efekts ir no Shri Mataji foto.Nevis no Jēzus Kristus bildes.Ar to es nebūt nenoniecinu Jēzus Kristus nopelnus.Bet Jēzus Kristus izveica savu darbību pirms 2000 gadiem.Cilvēce savā evolūcijā ir pakāpusies uz augšu.Un jānāk nākamajam Dieva Sūtnim.

 4. Ėsmu praktizējis lūgšanas pret Jēzus Kristus foto.Iedarbojās.Tagad praktizēju meditāciju pret Shri Mataji foto.Starp Dievišķajām Būtnēm nav pretrunas. Pretrunas rada cilvēki, kas: 1)izkropļo (Sātana iespaidā) patiesās reliģijas…2)cīnās savā starpā nevis par svētumu – bet par “pasaulīgo” varu, mantu, ietekmi. Buda, Jēzus Kristus un pravietis Muhameds ir tie, uz kuriem jāskatās ticīgajiem un jāseko. Nevis cilvēciskajiem maldiem. Indiešu svētais Ramakrišna izmēģināja gan kristietību, gan islamu, gan citas reliģijas un nonāca pie slēdziena – ka visu patieso reliģiju galamērķis ir viens – Dievs.

 5. Kuņģalīni,

  “Jēzus [..] saka: “ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.”” [Jņ.14:6]

  “Nav pestīšanas nevienā citā; jo nav neviens cits vārds zem debess cilvēkiem dots, kurā mums lemta pestīšana.” [Ap.d.4:12]

  кароче

 6. Neviens pravietis, apustulis, nedz arī pats Kristus nav mācījuši, ka būtu jālūdz vai jāmeditē izmantojot attēlus un tēlus. Šīs lietas ir aizliegtas. Tās ir aizliegtas pat tad, ja ir labi domātas, piemēram, kā kļūdījās Ārons [2.Moz.32]

 7. Dzīvības ūdens par velti – tas protams ir labi. A bārdainajam onkam uz galda ta nekā naf… ;)

Atbildēt