Ieskaties

2 komentāri par “Mācība par Jaunavu Mariju [5.daļa]

  1. Racingers atgādināja, ka 2000.gadā, būdams Ticības Mācības kongregācijas prefekts, pats personīgi ir rediģējis Fatimas trešā noslēpuma teoloģisko komentāru.

    Par to raksta Itālijā klajā nākušās kardināla Tarčisio Bertone grāmatas “Fatimas pēdējā aculieciniece” prologā. Grāmata vēstī par Debesu ķēniņienes parādīšanos un šī notikuma aculiecinieces māsas Lūcijas dzīves gājumu. Pāvests pirmo reizi uzrakstīja ievadu sava vistuvākā līdzstrādnieka grāmatai.

    Vatikāna sekretārs 30.maijā piedalījās Itālijas publiskās televīzijas RAI programmā, apstrīdot tos, kuri uzskata, ka RKB neesot publicējusi pilnībā visu Fatimas vēstījumu, kuri meklē jaunas sensācijas vai mēģina noliegt Vatikāna II koncila reformu nozīmi. Pirmo reizi atklāti parādot aploksni, kurā glabājas Fatimas noslēpumi, Bertone norādīja uz māsas Lūcijas teikto.

    “Pēc Fatimas trešā noslēpuma publicēšanas deviņdesmitgadīgā māsa viņam teica, ka vairs nekas nav palicis noslēpts. Ir īstenojies viss, ko Debesu ķēniņiene bija teikusi. Mums atliek vienīgi dzīvot saskaņā ar viņas ieteikumiem,” intervijā televīzijai RAI teica Tarčisio Bertone.

Atbildēt