323. Kādi grēki mazina ticību un aizraida Svēto Garu?


Vai Jaunava Marija ir stāvoklī? Atkal?

Jaunzēlandes pilsētas Oklendas Svētā Mateja anglikāņu draudze kārtējo reizi piesaistījusi plašu uzmanību, izvietojot pie savas baznīcas plakātu, kurā redzama Jaunava Marija, kas šokēta skatās uz pozitīvu grūtniecības testu. Pirms pāris gadiem šie paši anglikāņu izlecēji jau izcēlās ar pretrunīgu plakātu, kurā bija attēloti Jāzeps un Marija gultā.


Satricināts Jaunavas Marijas plakāts esot veidots, lai izbēgtu no svētku laikā ierastās sentimentalitātes un banalitātes, kā arī lai liktu cilvēkiem aizdomāties par Jēzus nākšanu pasaulē.

Svētā Mateja anglikāņu draudze izplatījusi paziņojumu, kurā skaidrots, ka cilvēkiem ir svarīgi apzināties, ka Marijai bija reāla grūtniecība un ka viņa bija īsta māte īstam bērnam, ko piedzīvojušas neskaitāmas sievietes. Marija nebija precējusies, viņa bija jauna un nabadzīga. Grūtniecībai bija jāizmaina visas viņas dzīve. Protams, viņa nebija ne pirmā, ne pēdējā sieviete, kura nonākusi tamlīdzīgā situācijā.

Daļa Oklendas Romas katoļu bīskapijai piederīgo ļoti asi reaģējuši gan uz plakātu, gan anglikāņu baznīcas paziņojuma saturu, norādot, ka Marija ar pozitīvu grūtniecības testu rokās vērtējama kā zaimojoša un necienīga rīcība.

Turklāt nule kā, kādi līdz šim vēl nenoskaidroti, vandāļi pabojājuši Svētā Mateja draudzes plakātu.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.