94. Kāds sods skar sestā baušļa pārkāpējus?


Smagais metāls kuplinājis draudzi

Kādas Losandželosas draudzes pārstāvji apgalvo, ka smagais metāls esot vairākkārtīgi palielinājis dievkalpojumu apmeklētāju skaitu.

Smagais metāls kuplinājis draudzi

Smagais metāls kuplinājis Green Hills Community draudzi, kad tā papildinājusi savu dievkalpojumu klāstu ar smagā metāla dievkalpojumu, lai metālisti varētu slavēt Dievu un “izārdīties” Jēzum.

Mācītājs Bazs norāda, ka cilvēki ir jāsasniedz tur, kur viņi ir. Ja cilvēks ir pārņemts ar smago metālu, draudze būs viņam blakus. Nākamajā dievkalpojumā, piemēram, plānots iesākt ar Screaming for Vengeance un Neon Knights, bet interesenti altāra priekšā tiks aicināti ar mierīgāko A Tout Le Monde.

Smagā metāla dievkalpojumā tiks pārstāvēti teju visi metāla žanri – dūmmetāls, melnais metāls, spīdmetās un Britu jaunā viļņa smagais metāls. Tiesa, ņūmetālu gan nespēlēšot.

Sprediķots tiek līdzīgi kā citos draudzes dievkalpojumos, bet runu papildina ilustrācijas no Metallica un Black Sabbath albūmiem, kā arī modīgiem mūzikas video, piemēram, Dio Holy Diver vai Panteru Cowboys from Hell.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.