172. Kādēļ bija nepieciešama pestīšana?


Sensacionāls vienas minūtes dievkalpojums

Kādas ASV liberālo luterāņu draudzes mācītājs, kas ir liels amerikāņu futbola fans, vēlēdamies redzēt iemīļotās komandas spēli, saīsinājis svētdienas dievkalpojuma kārtību līdz minimumam.

Sensacionāls vienas minūtes dievkalpojums


Pagājušās svētdienas dievkalpojumā Montānas statā esošajā Amerikas evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzē mācītājs paziņoja, ka vienlaicīgi ar dievkalpojumu notiek arī futbola mačs un tāpēc, lai varētu doties mierīgi skatīties sporta pārraidi, šoreiz viss norisināšoties neierastāk.

Draudzes gans Tims Kristensens bija nolēmis koncentrātā veidā vienā minūtē iekļaut viņaprāt dievkalpojuma svarīgākos elementus – grēksūdzi, Svēto Vakarēdienu un svētības vārdus.

Mācītājs iesākumā draudzes locekļiem jautāja, vai tie vēlās, lai viņu grēki tiek piedoti. Saņēmis apstiprinošu atbildi, garīdznieks īsi un kodolīgi sacīja: “Labi, lai tā notiek!”

Uzreiz pēc tam mācītājs ķērās pie Sakramenta izdalīšanas, norādīdams, ka uz Altāra atstāta maize un vīns un draudzes locekļi var pašapkalpoties.

Dievkalpojuma noslēgumā liberāli noskaņotais luterāņu mācītājs svētīja draudzi, ātri novilka amata tērpu un, ar vārdiem: “Tagad es dodos prom!”, aizgāja.

Viens no klātesošajiem šo vienas minūtes dievkalpojumu nofilmēja un publiskoja, padarot garīdznieka jokainās izdarības par interneta sensāciju:

Get the Flash Player to see this player.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Sensacionāls vienas minūtes dievkalpojums”

  1. Roberto:


    Pēcāk mācītājs atgriezās uz novadīja pilnu dievkalpojumu – tas gan netika nofilmēts.

  2. Osis:


    “Neviens nevar kalpot diviem kungiem: vai viņš vienu ienīdīs un otru mīlēs, jeb viņš vienam pieķersies un otru atmetīs.” (Mt.6:24)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.