182. Ko Jēzus dara, būdams mūsu pravietis?


Ķīnas futboliste lasa Bībeli

Kā ziņo laikraksts “Svētdienas Rīts”, 23 gadus vecā uzbrucēja Han Duana pasaules futbola čempionātā grib gūt iespējami daudz vārtu Ķīnas Tautas Republikas labā. Viņai vienmēr ir līdzi Bībele.

Hana ir kristiete un pieder pie nacionālās sieviešu izlases veiksmīgākajām spēlētājām.

Viņas liecība ir atrodama arī Marka evaņģēlija speciālizdevumā, kas ir izdots 150000 eksemplāru tirāžā par godu pasaules futbola čempionātam. To izdevusi Bībeles biedrība un Evaņģēlija izdevums tiek izplatīts visā Ķīnā.

Hana izaugusi Ķīnas ziemeļaustrumos, un māte viņu audzināja kristīgā garā. Septiņpadsmit gadu vecumā viņa nokristījās. Tajā pašā gadā viņu uzaicināja spēlēt Ķīnas nacionālajā izlasē. Hana Duana stāsta: “Es esmu kristiete. Es labprāt lasu Bībeli, jo tā es katru dienu mācos kaut ko svarīgu. Daži uzskata, ka Bībele ir garlaicīga. Taču tieši pretēji – tā ir pilna ar gudrību un prieku”.

Duanas lielākā vēlēšanās ir, lai pasaules futbola čempionāta laikā, daudzi cilvēki atklātu Bībeli un iepazītu Jēzu. Pašlaik Ķīnā no 1,3 miljardiem iedzīvotāju 130 miljoni ir kristieši.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Ķīnas futboliste lasa Bībeli”

  1. Kinkongs:


    Nu no vienas puses man tas liekas tā mazliet panaivi, nu šis reklāmas triks no sērijas: Madonna lieto Gucci, tāpēc Gucci ir labs utt.

    Bet laikam jau jebkurš veids kā popularizēt kristietību ir atbalstāms…

    Bībele ir gudra un arī prieks tur rodams, bet tā ir arī garlaicīga.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.