175. Kāds ir mūsu Pestītājs Jēzus Kristus?


Zaglis lasa Bībeli

Dienvidkorejā kāds zaglis pats padevies policijai. Taču interesants ir fakts, ka šādu lēmumu zaglis pieņēma pēc Bībeles lasīšanas.

Zaglis bija ieradies Korejas Angļu valodas institūtā un kādam skolotājam, piedraudot ar ieroci, pieprasījis naudu. Pasniedzējs uzdevis jautājumu, kāpēc tiek aplaupīts. Zaglis arī vaļsirdīgi atzinies, ka šādu dzīvesstilu bijis spiests izvēlēties lielā trūkuma un emocionālo grūtību dēļ pēc šķiršanās ar sievu.

Skolotājs tad viņam piedāvājies palasīt priekšā Bībeli, lai varmāka saprastu, cik nepareizi viņš rīkojas. Noklausījies priekšlasījumu, zaglis atvainojies par savu vēlmi skolotāju apzagt un devies prom. Zināms, ka vēl pirms aiziešanas pasniedzējs zaglim atdeva savu MP3 atskaņotāju, kurā atradās gospeļu dziedājumi.

Acīmredzot pēc Bībeles lasījuma un iedvesmojošās mūzikas klausīšanās zaglis pārdomāja savu dzīvessveidu, jo aptuveni 20 minūtes vēlāk institūtā atgriezās, mirkdams asarās un pieprasot viņu nodot policijai.

Tiesa, policiju zagļa augstsirdība neaizkustināja, un viņam tagad jebkurā gadījumā draud pieci gadi cietumā par laupīšanas mēģinājumu.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.