227. Kādas ir Kristus Draudzes pazīmes?


Skolēni līdz nāvei piekauj skolotāju

Kādā vidusskolā Nigērijas ziemeļaustrumos skolēni musulmaņi līdz nāvei piekāvuši skolotāju, kas, viņuprāt, apgānījusi Korānu, ziņo policija un aculiecinieki.


Incidents izcēlās, kad skolotāja, kas pati bija kristiete, novēroja islāma reliģijas zināšanu eksāmena norisi. Pēc eksāmena skolēni viņai uzbruka ārpus skolas teritorijas un viņu nogalināja.
Nav īsti zināms, kas skolotājas rīcībā skolēnus bija saniknojis.

Policija ziņo, ka tās uzsāktā izmeklēšana ļāvusi novērst Gombes štatā notikušā incidenta pāraugšanu plašākās sadursmēs.

Pagājušā gada februārī kaimiņos esošajā Bauči štatā skolotāja kristieša mēģinājums kādam skolēnam atņemt Korānu, kuru tas lasīja stundas laikā, noveda pie musulmaņu sarīkotiem grautiņiem, kuru laikā tika nogalināti vismaz pieci cilvēki un nodedzinātas vairākas baznīcas.

Kopš 1999.gada, kas Nigērijā pēc 30 gadus ilgas gandrīz nepārtrauktas militārās pārvaldes tika atjaunota demokrātija, reliģiskās un citās starpkopienu sadursmēs dzīvību zaudējuši vismaz 15000 cilvēku.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

10 atsauces par “Skolēni līdz nāvei piekauj skolotāju”

 1. biskaps:


  Tā ir islama būtība – nogalināt. Islams ir kristietības mērkaķis, tāpat kā velns Dieva mērkaķis.

 2. Kundalini:


  Te plashs darba lauks Latvijas kristieshiem braukt un sludinat uz Afriku Dieva Vardu….

 3. jenoc:


  islaams ir saatana religjija un taas sekotaaji saatana vadiiti ljaudis.

 4. gunta-v:


  Man tas liekas kā murgs-segvārdi.. un spriedums..par to kas nav klāt lai aizstāvētos.. Jauki, mīļi kristiesīši.. Labāk lūgt Garā un Patiesībā ar visu savu spēju iežēloties( ja tās nav, tad lūgt lai to dod Dievs) lai par šiem ļaudīm nāk Dieva evanģēlija gaisma. Kurš drīkst mest akmeni? Kurš ir bez grēka?

 5. MJ:


  Jenoc, tad jau viduslaiku kristietība arī bija sātana reliģija…
  Biskap, islama būtība ir paklausīt dievam. Stipri līdzīgi kā kristietības, starp citu.

 6. gunta-v:


  Kad sastopu kādu no šis ticības , man patiesi iežņaudzas sirds, jo viņi ir patiesi nodevušies un ļoti pat kristīgi dzīvo.Neaprunā un nenosoda..Tas esot ļoti liels grēks. .izvairos no sarunām ar musulmani tikai tāpēc ka man līdz viņu līmenim vēl augt, augt..Es ticu, ka arī viņi iepazīs Patiesību un glābšanu no Jēzus..

 7. biskaps:


  Viltusreliģijas islama sekotāji izklausās pēc mīļiem un jaukiem ļautiņiem, līdz līkais duncis pāršķeļ gjaura kaklu. Kristieši ir kašķīgi un strīdas, bet viņi tuvākā kaklu liek mierā un vēl pabaro islamistu kaujinieku bērniņus, kurus pabarot tētiņiem nav laika, jo jācīnās par Vispasaules kalifātu.

 8. biskaps:


  tad jau viduslaiku kristietība arī bija sātana reliģija…
  ——————————————————————–
  Krusta karus gan lieciet mierā. Tie bija kristīgās pasaules pretuzbrukums islamistiem, kuru ekspansija bija pārņēmusi pasauli kopš islama rašanās, kad velns Gabriēla izskatā nabaga Muhamedam sajauca galvu. Tie arī beidzās, kā bija jābeidzas – ar krustnešu atkāpšanos, jo Mūsu Kungs neuzskatīja, ka kristiešiem jāvalda pār viņa tukšā kapa vietu.Bet krusta karotāji bija mani brāļi, lai arī viņi kļūdījās.DEUS VULT.

 9. gunta-v:


  Gan vieni gan otri no Abrahāma un abiem ir dots apsolījums- tos vairot un izplatīt..Redzu vien tikai atšķirību tajā ka viens ir pašu pūlņu(miesas ) bērns, bet otrs ir apsolījuma ( gara) bērns..Kurā vietā stāv rakstīts, ka kāds ir augstāks?Kurā vietā ir sadalīts -tas ir liels grēks, bet tas nav? Man lasot bībeli, radās priekštats, ka viss ir iespējams..un es esmu tajās domās, ka arī viņiem būs glābšana-tiem, kas patrreiz ir pret Kristu..

 10. biskaps:


  Mūsu Svētā Tīsvienība un arābu cilšu panteona augstākais dievs Allahs (kā romiešiem Jupiters un grieķiem Zevs), kuru Muhameds iecēla vienīgās dievības kārtā, nav viens un tas pats. Kaut vai dēļ Kristus mācītā – “Neviens nenāk pie Tēva, kā vien caur Mani”. Islama personāžs pravietis Isa, kurš aizgūts no kristietības, “nepavelk” līdz Mūsu Kungam, jo nav miris -un- augšāmcēlies.Nebūs viņiem glābšana līdz ar jūdiem, kamēr patiesais Dievs un cilvēks Jēzus Kristus, kas pielūdzams mūžīgi, nebūs viņu Kungs.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.