325. Vai no draudzes izslēgts loceklis var tikt uzņemts atpakaļ draudzē?


Pozitīvi par pasaules galu

Tuvojoties svētīgajam un klusajam adventa laikam, ļaužu uzmanību vēlas nolaupīt visdažādākie vēstījumi par pasaules galu. Vēloties ieviest skaidrību šajos jautājumos e-BAZNICA sākot ar nākamo nedēļu uzsāks publicēt rakstu sēriju par Jāņa atklāsmes grāmatu, kurā tiek skaidri un nepārprotami runāts par pasaules galu.

“Pasaules gals ir labākais, kas ar mani notiek. Tas dod daudz pozitīvu emociju. Tas ir forši!,” sacīja, pēdējos laikos dzīvojošais, e-firziķis.

Tiešām, Dievs mums saka, šobrīd pasaulē ir pēdējie laiki. Dievs valda pār pasauli. Viņa rokās ir tās sākums, un tās gals. Tādēļ Viņš ir vairākkārt un nepārprotami apliecinājis, ka šis pasaules gals ir Viņa ziņā – vienīgi Viņš zina dienu un stundu.

Pasaule ir iztvīkusi, nogurusi un novecojusi. Tās apdzīvotāji vairs kļūst mežonīgāki un neprātīgāki. Tāpēc, pasaules gals ir iepriecinājums tam, kas cer uz Dieva valstību jaunā pasaulē.

Dievs ir visu sagatavojis pasaules galam. Proti, Viņš ir dāvājis cilvēcei Pestītāju savā Personā, un izstāstījis visu saistībā ar sagaidāmo pasaules galu. Ko Viņš ir izstāstījis? Nu, to, ka pasaules gals tuvojas līdzīgi kā zaglis naktī, pārsteidz ar lielu neatgriezenisku postu nesagatavotos, kā arī to, Viņš ir uzskaitījis virkni priekšvēstnešu, lai cilvēki, tie kas seko Viņa vārdam [kristieši], varētu sagatavoties un sagaidīt sava Pestītāja nākšanu par svētību [lai gan piedzīvos dažas briesmīgas, bet ātri pārejošas bēdas].

Tomēr, tomēr! Neskatoties uz skaidrajām Dieva norādēm, tieši jautājumā par pasaules galu, cilvēku prātus ir jaukuši un jauc neskaitāmi viltus skolotāji, kas saidrā Dieva vārda vietā māca savus izgudrojumus, vai arī, tā vietā, lai sniegtu cilvēkiem pareizu izpratni par konkrētām Svēto Rakstu vietām, viņi tos sagroza sev un saviem sekotājiem par pazudināšanu. Labākajā gadījumā par uzjautrināšanu.

Get the Flash Player to see this player.

Kad jūsmotāji 1844.gadā 22.oktobrī nesagaidīja Jēzus atnākšanu, ko solīja viņu skolotāji, tad viņu nomaldīšanās nemitējās. Radās skolotāji, kas apgalvoja, ka Jēzus ir iegājis no debesu tempļa svētās vietas vissvētākajā, bet uz zemes nāks vēlāk. Šī mācība nepalika bez sekotājiem. Viņi tagad ir izkaisīti pa visu pasauli un sadalījušies dažādās intensitātes radikālisma grupās. Šobrīd modē ir 2012.gads. Redziet, no vienas puses viņi citē virkni atbilstošu Rakstu vietu [reizēm papildinot ar numeroloģiju] par pasaules galu ar mērķi nobiedēt cilvēkus, bet no otras puses viņi ir pazaudējuši galveno Svēto Rakstu mācību – par grēcinieka glābšanu vienīgi ticībā Kristus nopelna dēļ. Bet arī tās ir pastarā gala zīmes!

Vairāk enerģijas un centienu ir jāvelta tieši pēdējam, sekojot Kristus pavēlei. Kad Dieva likums un sirdsapziņa izbiedē cilvēku, tad nelaimīgā un izmisušā grēcinieka dvēseli spirdzina brīnišķīgā Evaņģēlija vēsts. Tad viņš slavē savu Kungu Kristu un saka: Nāc Kungs Jēzu! Lai notiek Dieva prāts. Es esmu izglābts šeit un tagad, un šo dāvanu man neviens neatņems. Pats Dievs mani ir sagatavojis mūžīgai dzīvošanai. Mani nebaida nedz nāve, posts un pasaules gals. Es esmu gatavs, ja pasaule izkustu šajā pašā brīdī. Mana manta ir Debesīs, no kurienes arī gaidu savu Pestītāju.

Lai, ceļojot cauri laikam uz mūžību, jūsu ticības iepriecinājums ir Dieva vārds.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.