Ieskaties

6 komentāri par “Pasaules gals – aktuāla tēma vienmēr

 1. Tā kā 2011.gada 21.maijā, pulksten sešos no rīta postošās dabas katastrofas neiesākās, pārsteigtais ASV evaņģēlists Harolds Kempings veica pārrēķinus, un secināja, ka ir kļūdījies par 5 mēnēšiem, tāpēc jāgaida 2011.gada 21.oktobris, pulksten seši no rīta.

  Lai izdodas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 2. Cik gan pārsteigts bija ASV evaņģēlists Harolds Kempings, kad 2011.gada 21.maijā pulksten sešos no rīta konstatējis, ka nav parauts septītajās debesīs?

 3. Svētīgāk būtu konstatēt, ka esi maldos, nevis vienīgi kļūdījies aprēķinos.

  Ar cieņu,

  gviclo

 4. Mēs neviens nezinam un neuzzinasim sho pasaules gala dienu un laiku,jo to laiku zin tikai Dievs. Kā Jēzus teica:Es naksu ka zaglis….

 5. interesanti, ka pēc mēneša tas “pravietis” kļuva mēms

 6. Pasaules galu mēs nesagaidīsim, tādu,kādu varam iedomāties, Dievs mums ,kā zīmi atstāja Varavīksni, nenopludinās mūs, bet pasaules beigas ir vecās sistēmas domāšanas izmaiņas, Tā ir līdzīga kā Updaitošanās – Atjaunināšana, saprāta paplašināšana, spēja saprast un domāt lielākos apmēros – globālā nozīmē, Lūk ir Vecās kārtības beigas, jeb vecās pasaules beigas, jo kā jau runā:” Katrs atsevišķs cilvēks ir vesela pasaule- visums!” visas izmaiņas kas būs veiktas mūsu pasaulē būs dabiskas, Tas kas notiek patreiz ir cilvēku- vecās sistēmas rezultāts,notiek Magnētisko polu pārmaiņa,līdz ar to novājinās zemes aizsardzība, tagad mūsu ziņā ir ar savām lūgsnām,kopīgi sakoncentrēt Aizsargvairogus !!!! Tagadiņ mums ir jāpalīdz, mūsu kārta ir radīt ! Mums ir dota izvēles brīvība un esam patiesi brīvi !!! Patreiz ir tā ” Kam ir ausis,Tas ,lai dzird, kam ir acis, tas,lai redz!!!!

Atbildēt