48. Kāpēc Dieva Vārda nicināšana ir smags grēks?


Baznīca no sintētiskā stikla

Vācijā izveidota savdabīga baznīca no krāsaina sintētiskā stikla. Tā arī nosaukta Lichtkirche (Gaismas baznīca). Šī savdabīgā celtne ir dzīva, krāsaina, caurspīdīga un mobila.

Projekta ideju izauklēja baznīcas dienas, kad Hesenes un Nasauas arhitektiem radās projekts šai būvei, kas ir 8 metrus augsta, 14 m gara un 4,5 m plata.

Projektu realizēja Frankfurtes arhitektūras studenti un tagad šī baznīca, kura tika nodota “ekspluatācijā” aprīlī, atrodas Landesgartenšauā.

Īpaši vasarā paredzēts šo dažādās krāsās mirgojošo baznīcu izmantot dievkalpojumiem, svētbrīžiem un arī laulībām. Pieteikties uz to var ar interneta palīdzību. Kāds pāris jau rezervējis laulību dienu – 7.augustu.

Tas viņiem izdevies tāpēc, ka vislabāk varējis motivēt savu vēlēšanos noslēgt laulības tieši šajā Gaismas baznīcā un vinnējis šo iespēju lielā konkursā. Cilvēku meklējumi ir nebeidzami.

Pamatdoma visam ir – panākt, lai tas, kurš apmeklēs šo Gaismas baznīcu, piedzīvo Jēzus realitāti: Es esmu pasaules Gaisma.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.