Ieskaties

12 komentāri par “Tā tapa avīze krāsās

 1. draugs luterioni, paldies, labs jautajums

  njā… kāpēc gan e-draugos nav Latvijas Luterānis? vai tikai ne augsti godājamā KLBL mācītāja Aigara Dāboliņa nesavtīgo pūliņu dēļ?

 2. Aigards NEĻAUJ e-draudzēties ar LL???
  a vai ta +Jānis ļauj ar Svētdienas Rītu???

 3. draugs luterioni,
  visus jautājumus Aigaram un “LL”, savukārt plusiņjānis šaj’ ziņā ir krietns vīrs

 4. LL netā, kā tas visiem interesentiem ir zināms, atrodas komā, un, atklāti sakot, nu jau ir laiks nopietni apsvērt eitanāziju. Aigars – ņepričom.
  SvR krāsās – apsveicami. Lai gan mūsdienās tas nav nekads “tāds”. Tad jau drīzāk otrādi – melnbaltais vai ‘two-colour’ rullē.
  Tomēr aizvien par nepiedodamu kļūdu ir jāatzīst vēsturiskās “galvas” nomaiņa pret pašreizējo bezpersonisko. Lai arī maketā laika gaitā ir bijuši uzlabojumi, šī pārmaiņa ir tikai un vienīgi uz sliktu. Mani pat izbrīna, ka uz visādām vecām fīčām hiperorientētā LELBa ir pieļāvusi tādu feileri, kā atmetusi skaisto, veco SvR galvu. Bet vēl jau viss nav zaudēts. Ja cien. redakcija nāktu pie prāta un atgrieztos, gan jau tauta to saprastu un novērtētu. Un arī man būtu vieglāka dzīve. Ja kāds prasītu, ko domāju par SvR, varētu nerimties vien cildināt, kādi šie izredzēti, ka var atļauties tādu galvu lietot.

 5. Pāris reizes mūžā ir lasīts, bet vecā ortogrāfija nosaukumā, sorry, vidējo cilvēku atbaida, kā domātu hiper-vecām tantēm. Šis ir solis pareizā virzienā.

 6. Paskaties uz “vidējo” The NY Times, The Boston Globe, u.c. lasītāju – visi ir starā, un paši izdevumi – līderi un mūsdienīguma spīdekļi.

 7. draugs Didzi, iespējams, ka LELBābelisti [par spīti] noraida jebkuru [pat konstruktivu] KLiBo padomu

 8. Tam nav sakara ne ar KLB, ne mani. Tas vienkārši ir saprātīgi un gaumīgi. Tas ir morāli. Tas ir krietni.
  Ah, da čto ja tut…

 9. nekas, vecais jau nekur nepazudīs, kāds cits vecais stils nāks vietā, ja jau tik moderni… nav ko raudāt! Galvenais jau saturs un atpazīstamība!

 10. Kas traucē LL lapu sakārtot? Materiāli taču visi ir elektroniski.

 11. nu, mja…
  nez kas gan varētu traucēt??
  – – –
  mjā… bet kā beidzamās tendences rāda, tad LL tiešām nava tendēts uz ārēju spozmi [pieņemot lēmumu pāriet uz divkrāsu(melnbalto) modeli papīrspiestajam izdevumam]

Atbildēt