274. Ko Svētajā Lūgšanā mēs lūdzamies otrkārt?


Svēto Rakstu izplatība aug

Vispasaules Bībeles biedrību apvienība pagājušajā gadā ir izplatījusi 27 miljonus Bībeļu, kas ir par 5% vairāk nekā 2006.gadā.

Kopumā visā pasaulē biedrības ir nodevušas tālāk 391 miljonu Bībeļu, Jaunās Derības un Bībeles rakstu, ziņo Vācijas Bībeles biedrība no Štutgartes.

Priekšgalā ar 28 miljoniem eksemplāru atrodas Bībeles raksti vienkāršā valodā. Tad seko atsevišķas Bībeles grāmatas, piemēram, Evaņģēliji un Psalmi – kopā 16,2 miljoni eksemplāru. Stabili trešo vietu ar 13 miljoniem eksemplāru izplatības ziņā ieņem Jaunā Derība.

Rēķinot ģeogrāfiski, ar 281,8 miljoniem eksemplāru pirmo vietu ieņem Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas valstis, tām seko Āzija un Austrālija ar 87 miljoniem. Savukārt Āfrikas kontinents ieņem godpilno trešo vietu, jo tur ir piegādāti 14 miljoni Bībeļu, Jauno Derību un citu Bībeles rakstu. Ceturtajā vietā ir Eiropa un Tuvie Austrumi, jo tur ir izplatīti 7,8 miljoni Rakstu.

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Svēto Rakstu izplatība aug”

 1. gviclo:


  Laiku pa laikam tās atrodas arī atkritumos. Turklāt mazlietotas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 2. gviclo:


  Varbūt varētu pamēģināt Bībeļu kaisīšanu no lidmašīnas. Tās varētu izgatavot no kāda sintētiska materiāla, kas mēneša laikā sadalās, vai arī būtu ēdams.

  Ar cieņu,
  gviclo

 3. vasara:


  gviclo, varētu šokolādes tāfelītēs atliet pa kādam pantam no Bībeles – saldais mirklis: lasi, ēd un stiprinies:) ar kaisīšanu no lidmašīnas gan varētu kādam izrādīties sāpīgi..

 4. gviclo:


  Sāpīgi pavisam noteikti būtu Glika laikos. Bet par šokolādēm var padomāt – Lai Laima ietin serenādi vai kādu marmelādeni.

  Ar cieņu,
  gvicloLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.