69. Ko Dievs mums piekodina ar ceturtā baušļa apsolījumu?


Krustiņš izskatās pēc falla

Vienam no Lielbritānijas taksometru kompānijas “AnD Taxis” darbiniekiem no automašīnas paneļa bijis jānovāc krustiņš, jo kādam pasažierim tas lūk esot izskatījies pēc falla (t.i. esot ļoti līdzinājies vīrieša dzimumloceklim).

Krustiņš izskatās pēc falla


Jorkas pilsētas varas iestāde ziņojusi taksometru kompānijas AnD Taxis vadībai, ka vienā no firmai piederošajiem taksometriem atrodoties krustiņš, kas izskatoties “pārāk fallisks”. Sūdzību bij rakstījis kāds 15 gadus vecs zēns. Nabaga zēnam no skolas esot bijis jābrauc taksometrā, kurā nācies uzlūkot krustu, kas viņam ļoti atgādinājis “mākslīgo locekli”.

Taksometru kompānija šo sūdzību ņēmusi vērā un likuši vadītājam krustiņu novākt. Taksometra vadītājs gan esot bijis ļoti sašutis par radušos situāciju, taču, lai nezaudētu darbu, izpildījis vadības prasību.

“Tas ir kaut kas neiedomājams! Nespēju noticēt, ka kādam varētu ienākt prātā, ka tas nav krustiņš, bet kaut kas cits”, sūkstījies 61 gadus vecais taksometra vadītājs, kurš būdams aktīvs Romas katoļu baznīcas loceklis, esot iegādājies šo krustiņu pirms sešiem gadiem Grieķijā, ceļojuma laikā.

“Jā, lai nezaudētu licenci, es to noņēmu, bet es neuzskatu, ka tas kaut kādā veidā varētu būt aizvainojošs”, viņš teicis, “…un līdz šim tas arī nebija nevienam izraisījis šādas asociācijas.”

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.