228. Kā Draudzes pazīmes ietekmē tās pastāvēšanu un dzīvi?


Piedāvā šķiršanās ceremoniju

Daudzi šveiciešu pāri atgriežas baznīcā, lai viens otram pie altāra sacītu “Nē!”.

Cīrihes protestantu baznīca izstrādā jaunu šķiršanās rituālu jeb ceremoniju tiem, kas vēlas izbeigt savu laulību tur, kur tā sākusies.

“Rituāls vai simbolisks process sevī ietver pāra tikšanos ar priesteri pirms šķiršanās, tāpat kā tas notiek pirms laulībām,” pastāstīja Cīrihes protestantu baznīcas mācītājs, kurš strādā pie jaunās liturģijas.

“Tas palīdz šķirtajiem cilvēkiem pārdzīvot šķiršanos un sasniegt pilnīgu attiecību pārtraukšanu. Dažreiz nav cita risinājuma, kā tikai šķirties,” viņš sacīja.

“Šādās situācijās svarīgi ir panākt, lai šķiršanās pārim būtu tik draudzīga, cik vien iespējams, lai viņi dzīvē varētu uzsākt jaunu posmu. Pārējie ģimenes locekļi arī var piedalīties, un tas viņiem var atvieglot šī fakta pieņemšanu,” piebilda mācītājs.

“Piedalīšanās šādā ceremonijā ir veids, kā Dievam parādīt, ka laulība ir beigusies,” sacīja Cīrihes Reformātu baznīcas galva Rīdijs Reihs.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Piedāvā šķiršanās ceremoniju”

 1. ddauka:


  man domāt, šis varētu būt abaldjennijs veids kā dabūt pilnas baznīcas!!!
  eurēkā!!!
  būs jāiesaka lelb liturģiskai komisijai izveidot svinīgu piedzeršanās, buršanas, emmošanās utt. rituālus. senā grieķijā un romā tie jau bija izslīpēti līdz pilnībai, tā ka tālu nav jameklē. tā brālīgo brāļu rituākstīšanās ar zeķu mazgāšanu un maskošanos tik tāda spēlēšanās ar plācenīšiem līdz šim bijusi…
  tāpat klb baznīckungiem vajadzētu piedomāt, kā vēl pareizāk un tīrāk darboties ar savu visupareizo mācību, lai nesanāk tādi fušieri kā līdz šim, he he he

 2. dassy:


  ko vēl izdomās??
  grēku legalizēt???Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.