150. Ko Dievs ir darījis zināmu par Viņa personu darbiem?


Norobežojas no radikālā garīdznieka

Senators Baraks Obama otrdien paziņoja, ka norobežojas no paša draudzes bijušā mācītāja Džerimajas Raita, norādot, ka garīdznieka pēdējie komentāri par rasu problemātiku ASV viņu sadusmojuši.

Obamas draudzes bijušā mācītāja Raita radikālie uzskati, kas plašākai sabiedrībai kļuva pazīstami nesen, kaitējuši senatora sabiedriskajam tēlam un viņa izredzēm kļūt par Demokrātiskās partijas kandidātu prezidenta vēlēšanās.

Melnādainajiem amerikāņiem vajadzētu dziedāt nevis “Dievs, svētī Ameriku”, bet gan “Dievs, nolādi Ameriku”, zinot to, kā baltie izturējušies pret afroamerikāņiem, interneta videomateriālu kolekcijā “YouTube” ievietota sprediķa ierakstā saka Raits. Mācītājs arī skaidrojis, ka 2001.gada 11.septembra teroristu uzbrukumi ir atmaksa par ASV ārpolitiku.

Savukārt pirmdien Raits preses konferencē skaidroja, ka viņa komentāru radītā ažiotāža ir uzbrukums melnādaino baznīcai.

“Tas nav uzbrukums Džerimajam Raitam. Tam nav nekāda sakara ar senatoru Obamu. Tas ir uzbrukums “Melno baznīcai”, un to īsteno cilvēki, kas neko nezin par Amerikas afrikāņu pieredzi,” uzstājoties Vašingtonas Nacionālajā preses klubā, sacīja garīdznieks.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Norobežojas no radikālā garīdznieka”

  1. iks:


    Nēģeru mācītāji ar savu pārpolitizēto black liberation theology Evaņģēlijam vairāk kaitē, nekā nes svētību.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.