166. Kā Dievs dod mums pārtiku un citu šai dzīvei nepieciešamo?


Pabeigta pasaulē lielākā Kristus statuja

Polijas rietumu pilsētā Svebodzinā sestdien pabeidza būvēt pasaulē lielāko Jēzus Kristus statuju, kas pēc izmēriem pārspēj pasaulslaveno Kristus statuju Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro.


36 metrus augstā Svebodzinas Kristus statuja sver aptuveni 440 tonnas.

Statuja līdzinās Jēzus figūrām Konkordijā, Bolīvijā un Riodežaneiro, taču Polijas skulptūru rotā trīs metrus augsts zeltīts kronis.

Statujas galvas un roku uzstādīšanā bija vajadzīgs milzīgs ceļamkrāns. Pirmie mēģinājumu pagājušajā nedēļā pabeigt statuju ar citu ceļamkrānu beidzās neveiksmīgi, jo sagādātais celtnis nespēja pacelt milzīgās detaļas pietiekoši augstu.

“Šis ir mana mūža darbs. Viņš būs lielākais ticības nesējs. Eiropai ir vajadzīgi tādi sludinātāji kā Kristus,” sacīja vietējais katoļu priesteris tēvs Silvesters Zavadzkis, kurš pirms pieciem gadiem aizsāka projektu ar mērķi uzbūvēt pasaulē lielāko Kristus skulptūru.

Statujas būvēšana finansēta ar ziedojumiem Polijā un ārzemēs. Jēzus skulptūra atrodas aptuveni 50 kilometru attālumā no Polijas un Vācijas robežas un tā redzama no A2 autošosejas, kas savieno Varšavu un Berlīni.

Statujas oficiāla atklāšana ir paredzēta 21.novembrī.

Get the Flash Player to see this player.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Pabeigta pasaulē lielākā Kristus statuja”

  1. ateists:


    LOLMAO.
    Kad būs sātana pieminekļi? Domāju, kaut kur vecrīgā jānoparko viena.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.