146. Kas ir Dieva pārdabiskā atziņa?


Jēzum iesper zibens

ASV Ohaio štats zaudējis vienu no savām populārākajām pazīšanās zīmēm – gandrīz 20 metrus augstā Jēzus Kristus statuja, kas pie transporta maģistrāles sveica visus garāmbraucējus, nodegusi, kad tai negaisa laikā iespēris zibens.


Pirms spēriena

No statujas uguns izplatījusies arī uz blakus esošajām ēkām, tomēr tur ugunsdzēsējiem to izdevies ierobežot. Pašu kristiešu glābēja statuju gan nav izdevies izglābt.

Par “Karaļu Karali” dēvēto statuju 2004.gadā uzstādījusi vietējā zirgu tirgoņa dibināta evaņģēlisko kristiešu draudze, kas šim nolūkam iztērēja 250 tūkstošus dolāru (aptuveni 144 tūkstošus latu). Tā attēloja ebreju Dieva dēlu no jostasvietas augšup ar īpatnējā pozā pret debesīm paceltām rokām.

Šīs pozas dēļ vietējie iedzīvotāji bija mākslas darbu iesaukuši par “Piezemējuma Jēzu”, jo statuja ļoti atgādinājusi pozu, kādu ieņem tiesnesis amerikāņu futbolā, kad tiek fiksēta bumbas piezemēšanās laukuma galā.

Par nelaimi skulptūras cienītājiem, plastmasas un stiklašķiedras sakausējums, no kura tā bija veidota, izrādījās ļoti ugunsnedrošs.


Pēc spēriena

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.