32. Kas ir ļauna vēlēšana?


Zemūdens Jēzus palicis bez rokām

Itālijas policija meklē nirējus, kas slavenajai Jēzus zemūdens skulptūrai ir nocirtuši rokas. Statuja Itālijas nirēju vidū ir pazīstama ar nosaukumu “The Christ of the Abyss”.

Šī Jēzus skulptūra tika iegremdēta ūdenī 2000.gada decembrī svinīgas ceremonijas laikā, ko vadīja toreizējais pāvests Voitila. Laika gaitā skulptūra ir kļuvusi par populāru zemūdens apskates objektu nirējiem. Statujas rokas bija vērstas no dziļuma augšup debesīs un tā kalpo kā ārkārtīgi skaists zemūdens simbols visiem tiem, kas ir niruši Vidusjūrā.

Daivinga instruktors Domenico Battistello, niršanas laikā atklāja, ka statujai trūkst rokas.

Pagaidām nav īsti skaidrs, kad konkrēti tas ir noticis, jo ziemas laikā šeit nirst pavisam maz nirēju, tādēļ instruktors šo zaudējumu ir atklājis vien pāris dienas atpakaļ. Pienirstot tuvāk viņš ir ievērojis, ka Jēzus rokas lejpus elkoņiem ir nocirstas. Apsekojot notikuma vietu, statujas rokas tā arī netika atrastas. Kāds tīšuprāt ir uzbrucis zvejnieku, nirēju un citu vietējo iedzīvotāju svētam un iemīļotam simbolam, kuru ik gadu dodas apmeklēt reliģiska procesija.

Kā ziņo vietējā policija ir maz ticams, ka šādā dziļumā skulptūru varēja sabojāt laivu dzenskrūves vai zvejnieku tīkli. Izskatās, ka šī ir rūpīgi izplānota skulptūras postīšana, jo 25 metru dziļumā

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.