80. Kā mēs rūpējamies par savu tuvāko?


Piedāvājums stresa mocītajiem – atpūsties kapā

Vācijā kāds izdomas bagāts mācītājs piedāvājis draudzes locekļiem pārvarēt ikdienas stresu un grūtības, kādu laiku guļot atvērtā kapā, taču vietējo žurnālistu uzbāzība labo nodomu sabojājusi.

“Es to biju domājis kā meditācijas vingrinājumu,” pastāstīja mācītājs Torstens Noltings. “Es vēlējos, lai lejā tumsā cilvēki padomātu par to, kas viņus nomāc, un uzkrātu enerģiju, lai tam pretotos.”

Taču Diseldorfas mācītāja plāns nogāja “pavisam greizi”, kad žurnālistu neatlaidīgie jautājumi draudzes locekļiem, kuri tika “guldīti kapā”, sabojāja pasākuma rāmo gaisotni.

“Apkārt nevaldīja klusums, kā tam vajadzēja būt. Viņi visu sabojāja. (Viņi) negāja projām pat tad, kad es viņiem to palūdzu,” sūkstījās mācītājs.

Ekstraverti, kas varēja paciest nemitīgo taujāšanu, ar lielāko prieku kāpa divus metrus garajā bedrē un tad sajūsmināti auroja par savu “augšāmcelšanos”, sacīja Noltings.

Tomēr vietējais laikraksts vēstīja, ka kāds cilvēks pēc septiņas minūtes ilgās uzturēšanās drēgnajā kapā drebējis vēl 20 minūtes.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.