112. Ko Dievs aizliedz šajos baušļos?


Krāna ūdens pārvēršas vīnā

Itālijas Marīno pilsētas iedzīvotāji domāja, ka noticis brīnums, kad viņu mājās no krāna sāka tecēt baltvīns.

Krāna ūdens pārvēršas vīnā


Tomēr izrādījās, ka pie vainas ir nevis Dievs, bet slikts santehniķa darbs, jo vīnam patiesībā vajadzēja plūst no Marīno strūklakas.

Katru gadu nelielās pilsētiņas svētku laikā no centrālā laukuma strūklakas ūdens vietā plūst dzirkstošais baltvīns. Taču šonedēļ cauruļvadi no vietējām vīnogu audzētavām, kas pasākuma laikā marmora strūklaku apgādā ar vīnu, nejauši tika pievienoti iedzīvotāju māju ūdensapgādes sistēmai.

Kad pilsētas mērs Adriāno Palodzi, draudzes mācītājs un daudzi vietējie iedzīvotāju pulcējās pie strūklakām, lai nobaudītu spirdzinošo sauso vīnu, viņiem nācās vilties, jo glāzēs lija tikai parasts ikdienas ūdens.

Taču pēc dažām minūtēm no mājas, kas paceļas pie laukuma, atskanēja kliedziens: “Miracolo!” (“Brīnums!”), un mājas saimniece izskrēja uz balkona, lai paziņotu, ka no viņas virtuves krāna tek vīns.

“Es biju virtuvē un gatavojos veikt mājsaimniecības darbus. Es piepildīju spaini ar ūdeni, lai uzmazgātu grīdu, taču tad pamanīju tā smaržu un sapratu, ka tas ir vīns,” pastāstīja vietējā iedzīvotāja Anna.

“Es piezvanīju kaimiņiem, un izrādījās, ka arī viņiem no krāna tek vīns. Ziņa ātri izplatījās, un visi centās piepildīt ar vīnu pudeles un plastmasas rezervuārus. Visi domāja, ka tas ir brīnums,” viņa sacīja.

“Tas bija pārsteigums, turklāt ļoti negaidīts – strādnieki tagad labo šo problēmu, ko acīmredzot izraisījusi tehniska kļūme,” paziņoja mērs.

“Tas skāris daudzas mājas. Cilvēki to dēvēja par brīnumu, taču tas nebija brīnums, bet kļūda. Tomēr nedomāju, ka tas cilvēkiem sabojāja svētku noskaņu, un visi kārtīgi izklaidējās,” piebilda Palodzi.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.