322. Kā draudze sasaista grēkotājus?


Atsakās no ziedojuma

Ņujorkas Misija “Lighthouse Mission” atteicās no 3 miljonu dolāru ziedojuma.

Baznīca „True North Community Church” saņēmusi 3 miljonu dolāru ziedojumu no kādas nezināmas personas, tādēļ zinot Misijas “Lighthouse Mission” finansiālo vajadzību piedāvāja ziedojumu tai.

Tomēr noskaidrojot apstākļus nācās no iecerētā attiekties. Izrādījās, ka nauda ir nākusi pateicoties loterijas biļetes laimestam.

Misijas administrācija piesardzīgi izturas pret tamlīdzīga veida ziedojumiem, jo tai ir noliedzoša nostāja pret azartspēlēm un nevēlas izrādīt negatīvu piemēru sabiedrībai. Turklāt nav izslēgts, ka laimesta pieņemšana varētu būt – azartspēļu propaganda.

Ņemot vērā, ka Misija „Lighthouse Mission”, iknedēļu baro vairāk nekā 3 tūkstošs trūkumcietēju, šāda naudas summa varētu labi noderēt. Misijas prezidents Džeims Rajans teica, ka priecātos par šādu iespēju, ja apstākļi būtu savādāki.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Atsakās no ziedojuma”

 1. biskaps:


  Ak, šī jeņķu liekulība.

 2. gviclo:


  Interesanti! Principāla un laba nostāja. Cik zinu arī Puzes draudze atteicās [vai vismaz mēģināja] no Lemberga naudas.

  Bet smieklīgi būtu, ja būtu tā:

  “Tomēr noskaidrojot apstākļus nācās no iecerētā attiekties. Izrādījās, ka nauda ir nākusi pateicoties loterijas biļetes laimestam 100 000 000 USD apmērā. “Mūsuprāt, ziedotājs ir pārāk skops,” sacīja misijas prezidents Džeims Rajans.”"

  Ar cieņu,
  gviclo

 3. moritz:


  cik firstu naudas tika atraidīts?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.