105. Kas mums, septītā baušļa ietvaros, ir īpaši jāpatur prātā?


Atbalsta homoseksuālistu ordināciju mācītāja amatā

ASV prezbiterāņu baznīca apstiprinājusi lēmumu par geju un lesbiešu ordinēšanu garīdznieka kārtā, kļūstot par jau ceturto lielo Savienoto Valstu protestantu konfesiju, kas pozitīvi lēmusi homoseksuālistu ordinācijas jautājumā. Iepriekš šādi rīkojušās ASV episkopālā, luterāņu un apvienotā Kristus baznīca.

Lēmums prezbiteriāņu sanāksmē pieņemts pēc trīs desmitgades ilgušām debatēm. “Tas ir svarīgs lēmums kristīgajai sadraudzībai,” sacīja Maikls Adī, kurš vada šīs konfesijas homoseksuālistu ordinācijas atbalsta organizāciju. “Es priecājos, ka prezbiterāņi koncentrējas uz svarīgāko – ticību un raksturu -, nevis personas ģimenes stāvokli vai seksuālo orientāciju.”

Atbilstošas izmaiņas prezbiterāņu baznīcas konstitūcijā jau pērn vasarā pieņēma baznīcas pārvaldes augstākā struktūra – Ģenerālā asambleja. Tomēr atbilstoši baznīcas noteikumiem lēmums bija jāapstiprina lielākajai daļai no 173 reģionālām organizācijām.

Sanāksmē Mineapolisā Dvīņu pilsētu prezbitērija ar savu balsojumu kļuva par 87.reģionālo organizāciju, kas atbalstījusi homoseksuālistu ordināciju mācītāja amatā.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Atbalsta homoseksuālistu ordināciju mācītāja amatā”

 1. Cody:


  Ja draudzes to vēlas un tām tas patīk, tad, kāpēc, lai nebūtu tā?

 2. talyc:


  jo stāv rakstīts: (3.Moz.18:22+…)

  … Ar vīru tev nebūs gulēt kopā, kā kopā guļ ar sievu; tā ir negantība.
  23 Un nekādi dzimuma sakari tev nav atļauti ar lopiem, ka tu ar tiem neapgānies; arī sievai ir aizliegts nostāties, lai tiktu apieta no dzīvnieka; tā ir kauna pilna apgānīšanās.
  24 Neapgānieties ar to visu, jo ar to ir apgānījušās tās tautas, ko Es izdzīšu jums pa priekšu.
  25 Arī zeme ir apgānījusies, un Es pie tās piemeklēšu viņu pārkāpumus, tā ka zeme izspļaus savus iedzīvotājus.
  26 Bet jums būs pasargāt Manus likumus un Manas taisnās tiesas, un nekā nedariet no visām šīm negantībām, ne iedzimtais, nedz svešinieks, kas mīt jūsu vidū.
  27 Jo visas šīs negantības ir darījuši šīs zemes ļaudis, kas pirms jums bijuši, tāpēc zeme ir apgānīta.
  28 Ka šī zeme jūs neizspļauj, kad jūs to padarāt nešķīstu, tāpat kā tā ir izspļāvusi tautas, kas pirms jums bija.
  29 Jo ikviens, kas kādu no šīm negantībām darīs, arī tās dvēseles, kas to darījušas,- tās lai tiek izdeldētas no savas tautas vidus.
  30 Tāpēc sargājiet Manus norādījumus, ka jūs nedarāt pēc negantības ieražām, ko tie pirms jums ir darījuši, neapgānieties,- Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs!”Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.