Ieskaties

5 komentāri par “Mācīties diskutēt

 1. Un vai diskutēt prot arī tie, kasiedomājas, ka viņi prot? Diskusiju māxla nav nekāda figņa, tā ir jāmācās… un viena no disciplīnām ir loģika! Bet kāreiz šajā lauciņā mūsdienu cilvēki vispār klibo ar abām kājām (postmodernisms)! Es te nerunāšu jau par pašas valodas un pieklājības normu ignorēšanu, tai skaitā arī šis viss ir attiecināms uz mani!
  Acīmredzot izteikties skaidri, saprotami un loģiski šodien vairs nav vērtē, palicis ir tikai “skaisti”!

 2. es ceru, ka tie dzheki ar aizmaaleetajaam sejaam pie pilniigi atklaati ir/nav ordineeti un neklusee… a to parakstus taa arii neatklaaja…

 3. Nez, nez. Visi gadījumi vienā rāmītī, manuprāt, tomēr neierakstās.
  Klusēt ir grūti, ja sirds kliedz. Un vienreiz tās slūžas atvērsies..
  Tie, kas klusēja pirms gadiem 10 vai 20, kad situācija bija citādāka, tagad var arī neklusēt. Savukārt tie, kas klusēja, jau zinot Kaut Ko, tie protams ka klusēs arī nākotnē.

 4. Ņefiga, vecīt, ir jāiziet pazemības kurss, un kad gan, ja ne studenta kārtā. Protams, ja tā ir tikai poza un tam līdzi nenāk pazemības svētība, tad maz jēgas. Allaž ir bijis, ka sirmums ir jāciena – ja necienīs sirmumu, necienīs arī kādu, ja tas baltās drānās no Debesīm nāks (tas tā alegoriski). Ja tā nav tikai cilvēu iegribēta štelle, tad to būs tev ņemt vērā, nevis rēkt par to zvērā. Džusss!

 5. draugs buratino,
  lai Jums pazemības pilns ceļš uz Debesīm [alegoriski protams]

  ar cieņu
  Jūsu e-minence

Atbildēt