Ieskaties

20 komentāri par “Kas raujas pie varas?

 1. Visi draudzīgi palūdzās mēlēs, lai gaišie spēki uzvar un Tautas prezidents Zatlers kļūst par godbijīgo ķēniņu.
  ***
  kaads tulkojis buutu, lai?

 2. Bet re -paluudza un ir arii :)
  Nezinu gan, kas Zatlers par dievbijiigo, ja graamata peec kuras principiem vinsh dziivo ir Mario Pjuuzo “Krustteevs”:))

 3. nez kad tas video uzņemts, vai samontēts no vairākiem. Taču bieži tik drūmi dievkalpojumi nevar būt JP. Kā teiktu Rožkalns, hipnozes elementi… pats gan par to neesmu mācījies.

 4. … teica KLB, kuriem nav nekaada viedoklja un veeleeshanaas ar savaam rocinjaam tikt pie likumu groziishanas…

 5. atnāca plusiņjāņa pirkstiņi un sadrukāja: “…subjektīvs, subjektīvs, viss ir subjektīvs”

 6. nu neliekas, ka īstiem kristiešiem vajadzētu sieties ar ķeizaru un viņa galmā tusēt. tāpat ķeizars ir pagāns un, kad nāks izšķiršanās, tad viņš rīkosies kā pagāns un tā būs vienmēr, līdz Kristus otrai atnākšanai. Tās visas ir tikai manas domas.

 7. Tādā veidā nav jācīnās pret šo nepilnīgo draudzi. Dievbijīgiem kristiešiem nav vajadzīga sensācija. Ticīgajiem ir vajadzīga šķīstīšanās un stiprināšanās no Dieva Vārda. Kad notika Ziloas torņa traģēdija un sensācija, Kristum pret to bija dievbijīga nostāja. Viņu nevarēja paņemt nekādas intrigas.
  Kas šodien ir vieglāk? Sēdēt soģa krēslā un tiesāt vai padot izsalkušajam glāzi ūdens.
  Kristus nedarīja lietas politikas, vēstures vārdā. Viņš tās darīja Tēva Vārdā. Viņa pavēle ir mūžīgā dzīvība.
  Kristietība atnes labklājību zemei, bet tas, protams, nevar būt par pamatu evanģēlijam. Man arī nepatīk labklājības evanģēlijs, kas nemaina cilvēka grēcīgo dabu. Bet kurš ir galvenais es vai Jēzus?
  Savā draudzē reiz brīdināju mācītāju, lai nepieņem vienu viesu sludinātāju, kas pēc manām domām sludina labklājības evanģēliju. Kā tas viss beidzās? Nav svarīgi. Visas gudrības sākums ir bīties Dievu, un cik vien tas iespējams turēt mieru ar visiem cilvēkiem, lai nedotu vietu velnam. Cilvēka dusmība nesagādā Dieva taisnību. Kristus Pats šķīsta un pārveido draudzi ikvienā vietā.
  Kristus teica – kas ķeizaram, tas ķeizaram, kas Dievam, tas Dievam. Daudzi klātesošie, domāju, arī daži mācekļi bija neizpratnē. Kā Tu vari aizstāvēt
  Romas valdību?
  Es nedz atbalstu, nedz noliedzu Jaunās Paaudzes darbību. Kristus uzdevums nebija par katru varu apspiest jebkuru cilvēcīgu sistēmu. Vistuvākie Jēzus mācekļi pat vēlējās, lai uguns nāktu no debesīm un iznīcinātu cilvēkus.
  Jā, pienāks laiks, kad dievbijīgiem kristiešiem būs jāatsakās no vienas lielas sistēmas. No mikroprocesora ievietošanas zem rokas ādas, kad pilnībā likvidēs vecās sistēmas norēķinu veidus (naudu, pases…), un viss tiks pakļauts antikristam (velnam). Tad tikai īsti varēs redzēt, kurš mīl pasauli (tās jauno “miera” sistēmu), kurš mīl Kristu.
  Šis vēl nav grūts laiks, nav vajāšanu laiks. Šis ir žēlastības laiks. Dievs negrib, lai kāds pazustu. Protams, ar šo laiku nevar spēlēties. Ir svarīgs intīmais laiks ar Kristu, lai iepazītu Viņu personīgi. Vairāk nekā rakstu rituli. Īstā cīņa vēl priekšā, un ne jau pret cilvēkiem, bet pret tumsības spēkiem un varām.
  Es personīgi ticu, ka no šīs draudzes vēl nāks ārā šķīsti un stipri kristieši. Tur jau tagad tādi ir, bet tas nav redzams. Mēs zinām, ka Kristus miesa ir neredzama.
  Esmu brīnišķīgā draudzē (ne perfektā), kur mana gudrības sistēma nestāv pāri manai ticībai un mīlestībai uz Dievu, brāļiem un māsām, kas ir Kristus dzīvā miesa. Draudze – šis noslēpums tiešām ir liels! Draudze neredzama, brāļi un māsas redzami. Tas Kungs nāks pakaļ Savai Draudzei, jo šajā mirstīgajā miesā mēs līdz galam velnu nevaram sakaut. Dievs to labāko vīnu ir pataupījis uz beigām!
  Esiet stipri, kristieši, ar ticības un mīlestības bruņām gan draudzē, gan pasaulē!
  Tev, Kungs Jēzu, Vienīgajam pieder gods un slava!

 8. kas runā garā, tas ceļ sevi, kas runā skaidrā apziņā tas ceļ draudzi (tā raxtīts vienā no Pāvila vēstulēm), izdomājiet, kas jāceļ mācītājam…

 9. E… SORY. Vai tad LR nav brīva ticības izvēle? Un ja tāda nebūtu vai tad pastāvētu šī mājaslapa? Es pašlaik nevienu neaizstāvu,tikai gribu pateikt-lai pirmais met akmeni tas kurš ir bez grēka. Un nevajag brāļa pakaļā meklēt skabargu,savā baļķi neredzot.

 10. kaut ari samontets,bet labs video.tas ir tikai kompliments jaunajai paaudzei.paldies par reklamu.
  vini vismaz ludz,bet ko jus dariet?
  vai iznemot snaaksanu jus vel kaut ko ari protat?

Atbildēt