Ieskaties

10 komentāri par “Līdz **** mūs šķirs

 1. abet tad šķirties arī nedrīkst, ja?
  ja ar pirmo reizi uztrāpa uz wrong tale, tad alles. pats vainīgs. gaidi šķīstīšanu un pestīšanu, tur būs laime… ja?

 2. Manas personīgās domas ir, ka jebkurš vīrieties un jebkura sieviete var dzīvot kopā laulībā, un nav iespējams atrast neīsto. Šķiršanās notiek cietsirdības dēļ [Mt.19:8]. Tās bija manas personīgās domas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 3. Hm, tam, ka jebkurš vīrietis un jebkura sieviete var dzīvot kopā, viens otru mīlot, cienot un godājot, principā piekrītu. Tam, ka jebkurš vīrietis un jebkura sieviete var kopīgi audzināt bērnus, mīlot viņus un rūpējoties par viņiem, arī principā piekrītu. Taču tam, ka jebkurš vīrietis spēj dzīvot regulāru dzimumdzīvi ar jebkuru sievieti, diez vai varu piekrist. Tāpat arī šaubos, vai jebkurai sievietei ar jebkuru vīrieti ir iespējama regulāra dzimumdzīve, kas nekļūtu par regulāru spīdzināšanu. Protams, var jau teikt, ka tādā gadījumā no dzimumdzīves jāatsakās, arī bērnus galu galā var adoptēt. Bet – vai tā tādā gadījumā būs laulība?
  “Vīrs lai izpilda savu pienākumu pret sievu un sieva pret vīru. Sievai nav noteikšana par savu miesu, bet vīram; un tāpat vīram nav noteikšana par savu miesu, bet sievai. Neatraujieties viens otram, kā vien uz kādu laiku pēc pašu vienošanās, lai atrastu laiku Dieva lūgšanai, un tad turieties atkal kopā, lai sātans jūs nekārdinātu jūsu nesavaldības dēļ.” (1. Kor. 7:3-5)

 4. muļķības, grēcinieks, tā spriež miesīgi cilvēki, nuja un tad seko šis – a kā ta var zināt vai būs seksuāla saderība, ja nepamēģina pirms laulībām. Ja tu saņem ko no cilvēka, tad gan vajag piesargāties, ka neiesmērē ko štruntīgu, bet kā Salamans sacījis, ka dzīves draugs ir DIEVA DĀVANA, tad tas nzīmē pateikt Dievam – es Tev neuzticos, ka gribi man dot to vienīgo īsto un vispiemērotāko

  Tā lūk cilvēka loģika izgāžas Dieva priekšā kā mēsli no caura maisa, jo patiesībā runa nav jau par saderību vai nesaderību, tur tiem vīriešiem ir citas domas prātā, tā nesaderība ir tikai aizbildināšanās, jo pirms tam taču tu to cilvēku iepazīsti. un kas pirmajā vietā – fiziskā vai garīgā tuvība? to tak jūt uzreizi – cilvēks patīk vai nepatīk, ir saikne tuvāka kā ar māsu vai nav, to visu var saprast bez intīmas tuvības. Cik nav pāri, kuri fiziski šķiet ideāli saderīgi, bet kopā nevar sadzīvot – lūk tā loģika tiek apgriezta kājām gaisā

 5. Ingar, es nerakstīju ne par kādu “seksuālo saderību” un ne par kādu “izmēģināšanu”, tas jau ir pavisam cits stāsts. Tikai apstrīdēju viedokli, ka jebkurš vīrietis un jebkura sieviete var dzīvot kopā laulībā. To, vai kādai sievietei vispār vēlos pieskarties, varu pateikt bez jebkādas “izmēģināšanas”. Tas neizslēdz iespēju, ka man ar viņu var būt brīnišķīga garīgā tuvība. Manuprāt, tieši aizbildināšanās ar nespēju atrast un uzturēt “garīgo tuvību” ir fikcija, un esmu pārliecināts, ka saprasties var ar jebkuru cilvēku, ja vien atmet to, ko gviclo sauc par cietsirdību. Vai Tu spētu pārgulēt ar jebkuru sievieti, ja vien Tev ar viņu būtu garīgā tuvība?

 6. Īsta mīlestība gaida,tā nesteidzina,tā nemeklē savu labumu,tā nav uzbāzīga,tā gatava upurēties otra labā,tā domā lai otrs būtu laimīgs.Tā laikam ir laimīga laulība un tikai nāve to var izšķirt.Kor.13 nod.laimīgas laulības dzīves moto.

 7. āmen.
  cilvēkam ir tieksme visu darīt pēc sava prāta,kas beigu beigās noved grāvī.
  īsta mīlestība gaida. arī pirmais skūpsts lai notiek pie altāra.
  lai viss norisinātos pēc Dieva prāta, mums pašiem jānoliek sevi pie Viņa kājām.
  un runājot par īsto un vienīgo – ja Tu,kas lasi šo, pēkšņi ieraudzītu/saprastu, ka Tu mīli to otro cilvēku, taču saproti, ka otrs cilvēks ir TIIIK perfekts,ka labaaka nav – vai turpināsi barot savus dzīvnieciskos instunktus jeb padomāsi par to – vai TU PATS ESI PIETIEKAMI LABS ŠIM OTRAM CILVĒKAM, LAI JŪS BŪTU KOPĀ???

  lūdz par otru pusīti.un.lai notiek Dieva prāts.
  āmen.

 8. izšķirošu soli – kādu soli?

  Dievs tuvosies man tik daudz cik es to vēlēšos.[atvēršu sirdi..]

  kamon, sekss pirms laulībām nav prāta darbs…

  īsta mīlestība “tā nesteidzina,tā nemeklē savu labumu,tā nav uzbāzīga,tā gatava upurēties otra labā,tā domā lai otrs būtu laimīgs.” [by bitite2]

  un vispār lūgšana ir svarīga.aizlūgšana arī.

 9. izšķirošais solis = bildinājums

  kamon, kas tās par izvirtuša prāta modulācijām: Dievs tuvosies man tik daudz cik es to vēlēšos.[atvēršu sirdi..]?
  Dievam noteikti Tava samaitā sirds šķiet ļoti vērtīga un cilvēkam ir brīvā griba bet Dievam nav, vai ne? Ja kāds pieņem Jēzu, tad Jēzum nav itin nekādas izvēles….

  kurā brīdī tad īsi sākas laulība?

Atbildēt