Ieskaties

3 komentāri par “Ticība Dievam Svētdarītājam: Ko Svētais Gars darīs?

 1. Bērniņi, tik nemācieties angļu valodu no šīs bildes, jo angļu valodā nemirstīgs ir immortal. unmortal nenozīmē neko, jo tāda vārda nav :)

  šī bilde ir joks par angļu valodas gramatikas tēmu, t.i., kas notiek, ja angļu valodā veido vārdus izejot no līdzībām kā antonīmi tiek veidoti citiem vārdiem.

  ac,
  jean

 2. Tas jau ir tas sāls (un tā esence)
  Mūžīgs – bet ne nemirstīgs

  respektīvi mirstīgi, bet tomēr tādi, kas dzīvos mūžīgi

 3. talyc, āmen!

  Bet to es saku, brāļi: miesa un asinis nevar iemantot Dieva valstību, nedz arī iznīcība var iemantot neiznīcību.
  Redzi, es jums saku noslēpumu: ne visi mēs mirsim, bet visi tiksim pārvērsti,
  piepeši, acumirklī, pēdējai bazūnei atskanot. Jo atskanēs bazūne, un mirušie tiks uzmodināti neiznīcībā, un mēs tapsim pārvērsti.
  Jo tam, kas šeit iznīcīgs, jātērpjas neiznīcībā, un tam, kas šeit mirstīgs, jātērpjas nemirstībā. (1. Kor. 15)

  P.S. Ilāra rakstos mani mazliet izbrīna viņa vēstures skata punkts. Pasaule un cilvēks ir radīti pirms teiksim apm. 10 tk. gadiem. Pa vidu vēl bija grēku plūdi, kad izdzīvoja tikai 8 cilvēki. Tātad mēs visi pasaules iedzīvotāji (arī tie indieši ar savu reinkarnāciju) esam Noasa bērni. Noasam bija pareiza ticība un izpratne par Dievu, ko viņš mācīja arī saviem dēliem un viņu sievām. Tas nozīmē, ka dažu gadu tūkstošu laikā šie indieši NO PAREIZĀS TICĪBAS ir nonākuši līdz reinkarnācijai. Jo velns jau tikai sagroza patiesību, nevis rada ko jaunu.

  Tātad izbrīna tas, ka Ilārs runā par gadu tūkstošiem veciem notikumiem (arī pirms Kristus) – pagānu filozofiem utmldz un salīdzina tos ar kristīgo reliģiju, bet NEKAD nepakāpjas solīti atpakaļ līdz Noasam un viņa dēliem un savu analīzi neveic saistībā šiem tēviem, un ar šo vēsturi.

  Taču Ilārs šai rakstā ir minējis faktu, kas apliecina manu augstākminēto, t.i., ka reinkarnācijas ideja parādās tikai gadu tūkstoti pirms Kristus. Nemaz tik sen, vai ne? :)

Atbildēt