83. Ko Dievs vēlas sargāt ar sesto bausli?


Uz Liberālu “baznīcu” !

Pasaulē, it īpaši zemēs, kur valda izteikts liberālisms, arvien vairāk parādās “baznīcas”, kuru mācība un prakse ir klajā pretrunā Bībeles principiem. Tāda ir arī Liberālā katoļu baznīca, kas nepakļaujas Vatikānam.


Liberālā katoļu baznīca izveidojās 1916.gadā Anglijā, tā darbojas visos kontinentos, bet īpaši aktīva ir Nīderlandē un Skandināvijā.

Liberālajai katoļu baznīcai ir avangardiska ievirze, kas ietekmējusies no teozofijas mācības, tāpēc citas konfesijas šo “baznīcu” neuzskata par kristīgu. Daļa liberālo katoļu tic reinkarnācijai, un šīs “baznīcas” locekļiem dota pilnīga brīvība skaidrot Evaņģēliju atbilstoši katra sirdsapziņai.

Liturģijā apvienoti arhaiski elementi ar Romas katoļu baznīcas rituāla elementiem. Svētā Vakarēdiena sakraments ir atvērts visiem neatkarīgi no reliģiskās un konfesionālās piederības.

Daudzi liberālo katoļu mācītāji ir atklāti homoseksuāļi, bet laulību liturģija veidota kā dzimumneitrāla. Liberālā katoļu baznīca ir brīvprātīga organizācija, tās priesteri un kalpotāji nesaņem algu. Par priesteriem tiek ordinētas arī sievietes.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.