92. Kāds ir laulības nolūks?


Austrāliešu Jēzus

Kāds septiņdesmit vienu gadus vecs austrālietis ir pārliecināts, ka viņš esot miesā nākušā Jēzus no Nācaretes otrā atnākšana.

austrāliešu Jēzus


Austrālijas ziemeļaustrumu pilsētā Tūgūmā dzīvojošais Braiens Leonards Golaitlijs Maršals uzskatot sevi par Dieva Dēla reinkarnāciju. Kā pierādījumu šim faktam viņš uzskata asiņojošās brūces uz viņa rokām un kājām un neapskaužamo līdzību ar redzamo sejas attēlu Turīnas līķautā, kuru daudzi ticīgie uzskata par Jēzus Kristus līķautu.

Papildus tam austrāliešu Jēzus apgalvo, ka viņa rīcībā esot no Vatikāna sūtīts rakstisks apliecinājums, ka viņš esot atkal atnākušais Mesija un ka Romas pāvests Jozefs Racingers esot grasījies publiskot šo priecīgo vēsti visai kristīgai pasaulei, taču jaunais katoļu baznīcas galva Hosē Antonio Montoija esot liedzis to izdarīt.

Braiens Maršals, izmantodams dažādus tradicionālus un netradicionālus komunikācijas veidus, uzstājīgi mēģina pārliecināt nenobriedušos un vientiesīgos kristiešus, ka viņš esot patiesai Kristus, un piepulcināt sev jaunus sekotājus.

Taču Svētie Raksti ikvienu uz Kristu ticīgo vairākkārtīgi brīdina, ka pēdējos laikos celsies viltus kristi un viltus pravieši un rādīs lielas zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja tas iespējams, arī izredzētos. Ka arī mudina neticēt, ja kāds saka: redzi, te ir Kristus, redzi, tur!

Šeit redzami Braiena Leonarda Golaitlija Maršala un Turīnas līķauta attēli

Šeit redzami Braiena Leonarda Golaitlija Maršala un Turīnas līķauta attēli

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.