Ieskaties

3 komentāri par “Krusta mešana

  1. Reklāma, reklāma, reklāma-Ernests Gulbis vēlas pārtraukt korupciju-Latvija nevar ticēt. Labprāt pajautātu Gulbim, ko ar to domājis?

    Bet par krusta mešanu, tad man tāds stulbs jautājums, vai metam, kā it kā luterāņi, vai pareizticīgie? LELB rekolekciju centrā metam kā pareizticīgie, t.i. kā Bitāns, t.i. tēvs.

  2. Kāds vīrs bija ļoti grēkojis, tad viņš saņēmās un aizgāja uz baznīcu izsūdzēt grēkus. Notupās ceļos altāra priekšā, meta krustu un… uzmeta sev virsū!!!

    Bet ja nopietni, kas tieši Cody nomoka? Īsti netieku skaidrībā vai ta ir pravoslavu esamība par luterisku dēvētajā baznīcā? Vai krusta mešanas tehnika?

  3. Iespējams, krustu uzmetu sev virsū, tādēļ samurgoju visādas muļķības.

    Ne nomoka, bet izbrīna, ka tik stipra pravoslāvu kustība Kurzemē LELB rekolekciju centrā, kas ar katru gadu paliek spēcīgāka un reāli uzplaukst. Priesteris, igumens un Tēvs Jānis Bitāns aktīvs klosteru ieviesējs, svētceļnieks Krievijā, Grieķijā, Grūzijā, svēto pīšļu pielūdzējs. Pravoslāvisms ar vieglu roku tiek potēts LELB draudžu brāļiem un māsām, un tie ar prieku to uzņem. Patiešām, ar prieku!

Atbildēt