Ieskaties

5 komentāri par “Garīgā impotence

 1. Reakcijas uz šo vēsti ir divejādas – 1. “Šie vārdi iedzēla viņiem sirdī, un viņi grieza zobus pret to … skaļā balsī brēkdami, aizsedza savas ausis un visi kopā viņam uzbruka un, izgrūduši no pilsētas ārā, nomētāja akmeņiem.” (Apd. 7:54;57…-58) – 2. “Šie vārdi sāpīgi ķēra viņu sirdis, un tie sacīja: “Brāļi, ko lai mēs darām?”
  – “Atgriezieties no grēkiem un liecieties kristīties ikviens Jēzus Kristus Vārdā, lai jūs dabūtu grēku piedošanu un saņemtu Svētā Gara dāvanu. Kas viņa (Pētera) vārdus uzņēma, tos kristīja, un tanī dienā tiem pievienojās ap trīs tūkstoši dvēseļu; (Apd 2:37-41) BET man paliek jautājums – KO TĀLĀK? Žēlastību saņēmis kristietis tā arī paliek visu mūžu “impotents”. No kā un priekš kā tas ir atbrīvots, ja viņš neko nevar?

 2. …priekš mūžības; priekš debesīm
  (un debesis vai elle iesākas jau šīs dzīves laikā)

 3. Jo jūs, brāļi, esat svabadībai aicināti. Tik ne tādai svabadībai, kas dod vaļu miesai, turpretim kalpojiet cits citam mīlestībā! (Gal. 5:13)

  Ja dzīvojam Garā, tad arī staigāsim Garā. (Gal. 5:25)

 4. Jā paldies.
  …bet atkal, mīlestību šodien devalvē un sabiedrība ir tik garīga, ka reizēm liekas, ka mūsu ekzaltētajā garīgumā Kristus ir otršķirīgs, kā arī Dieva vārds tiek lietots veikalam.

Atbildēt