226. Ko nozīmē, ka Draudze ir vispārēja?


Jēzus mācekļu vārdi ir ierakstīti debesīs

“Redziet, Es jums esmu devis spēku, ka varat staigāt pāri čūskām un skorpioniem un katram ienaidnieka spēkam, un viss tas jums nekā nekaitēs. Tomēr nepriecājieties par to, ka gari jums paklausa, bet priecājieties par to, ka jūsu vārdi ir ierakstīti debesīs.” [Lk.10:19-20]

Jēzus mācekļu vārdi ir ierakstīti debesīs


Nav grūti iedomāties, cik priecīgi bija septiņdesmit mācekļi, kad viņi atgriezās pie Jēzus, pavēstot par savām sekmēm. Viņi bija piedzīvojuši lielas lietas. “Kungs, pat ļaunie gari mums padodas Tavā vārdā!” [Lk.10:17]

Parasti mēs priecājamies par daudz sīkākām lietām. Šodien mums patīk spriest un visu izsvērt ciparos – par tik un tik lielāki ienākumi nekā iepriekšējā gadā, vairāk sapulču, vairāk dalībnieku mūsu konferencēs utt.

Šādas lietas mūs iepriecina, un šis prieks mums šķiet pamatots. Taču septiņdesmit mācekļu piedzīvotais bija kas daudz lielāks, jo tie nebija tikai labi panākumi un pacilājošs noskaņojums. Cīņā starp Dievu un Sātanu patiešām bija notikušas lielas lietas.

Tāds lai ir mūsu pārdomu temats! Nesamierināsimies tikai ar dievkalpojuma dalībnieku uzskaiti un iekasēto kolekti. Pašas par sevi tās ir labas un vajadzīgas lietas, bet mums arvien ir jājautā: vai ir kas svarīgs noticis Gara pasaulē? Vai cilvēki ir tikuši izglābti? Vai ir svinētas garīgas uzvaras un cilvēki atdzimuši jaunai dzīvei? Vai tumsas spēki ir satriekti?

Tāda bija šo septiņdesmit mācekļu pieredze. Tomēr arī pēc šādas varenas un brīnišķīgas pieredzes Jēzus viņus mudināja raudzīties augstāk. Vēl svarīgāk bija tas, ka mācekļu vārdi ir ierakstīti debesīs.

Priecājoties par sekmēm Debesu valstības darbā, tu esi kārdināts visu uzmanību pievērst sev pašam un saviem darbiem. Taču pats sev tu nevari uzticēties. Labāk vērs savu skatu augšup uz Viņu, kas tavu vārdu ir ierakstījis dzīvības grāmatā! Tu, kas dzīvo ticībā Jēzum, apdomā un apzinies, cik liela privilēģija ir piederēt Viņam! Mūsu mazie sasniegumi drīz vien tiks aizmirsti, bet dzīve pie Kunga debesīs būs mūžīga!

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.