Ieskaties

7 komentāri par “Evolūcijas teorija – zinātne, filozofija vai reliģija?

 1. Evolūcijai līdzīgā ideja tika meklēta Franču Lielās revolūcijas laikā! Evolūcijas teoriju var viegli apgāzt, liekot pretīm zinātniskus Bībeles argumentus.
  No viena mācītāja esmu dzirdējis ka evolūcijas teorija pierādīta kā nederīga apmēram 25 gadus atpakaļ…

 2. RKB oficiāli pieļauj evolūcijas teorijas patiesību un iekšpastāvēsanu kreacionisma idejā.

 3. Romas Katoļu Baznīca ļauj ticēt visam, kam lielais vairākums tik vien vēlētos ticēt …ar vienu nosacījumu – šiem jāpiekrīt, ka pāvests ir diev-vietnieks še zemes virsū; Un protams jābūt patecīgiem, jo tieši viņš savā lielajā žēlastībā ir atļāvis šiem palikt savos maldos; …un pat vēl jo vairāk – viņš taču savā varenībā ir spējīgs jeb-ko apstiprināt par nemaldīgu dogmu.

 4. Noteikti izlasiet “Evolūcija zem mikroskopa” un “Evolūcija – vista bez olas”.
  Abas grāmatas ne tikai stiprinās jūs pašu ticību, bet arī dos idejas, ko sacīt t. s. “prāta cilvēkiem”, kuri lepojas ar savu gudrību, bet patiesībā ir ģeķi.
  Tādiem nav nekādas jēgas sludināt Evaņģēliju un pat arī Bauslību ne. Labāk izraisiet viņā godīgu reakciju uz jautājumu – vai tiešām esmu cēlies no dubļiem? Lai skatās spogulī un domā kādu laiku…

 5. bet atceraties – viena reliģija nevar pierādīt citas reliģijas nepatiesumu.
  tomēr, tās abas ir viedoklis un tikmēr, kamēr tas nav fakts, viens viedoklis nenoliedz otru.
  evolūcijas teorijai ir ļoti milzīgi robi, kam pamatā ir mūsu nezināšana, despotisms, bet tas uzreiz nepierāda, ka kreacionistiem ir taisnība.
  tā kā es labāk šobrīd strādāju pie savas teorijas, nekā attīstu vai piekrītu kādu no esošajām, kurām nav pierādījumu, arī evolūcijai.

Atbildēt