220. Kāda ir Kristus Baznīca jeb Draudze?


Laiku pagrieziens

“Kalpojiet laikam”. Dziļākais atklājas tikai tad, ja mēs apdomājam, ka ne tikai pasaulei ir savs laiks un savas stundas, bet, ka mūsu pašu dzīvei ir savs laiks un sava Dieva stunda, un ka aiz mūs dzīves laikiem kļūst redzamas Dieva pēdas, ka zem mūsu takām ir dziļas mūžības takas un jebkuram solim seko klusa atbalss no mūžības.

Laiku pagrieziens

Tas nozīmē saprast šo laiku dziļāko tīro būtību un to izdzīvot mūsu dzīves gājumā.Un tā mēs mūsu laika vidū sastapsim svēto Dieva klātbūtni. Mans laiks stāv Tavās rokās (Ps.31:16).

Kalpojiet jūsu laikam, Dieva klātienei jūsu dzīvē. Dievs ir darījis svētu jūsu laiku, un katrs laiks, pareizi saprasts, ir pavisam tuvu Dievam, un Dievs vēlas, ka mēs pilnībā esam tie, kas esam.

Tikai tas, kas ar abām kājām stingri stāv uz zemes, kas pilnībā ir un paliek zemes bērns, kas neveic bezcerīgus lidojumus uz augstumiem, kas viņam vēl nav sasniedzami, kas apmierinās ar to, kas viņam ir un pateicīgi pie tā turas, tam ir viss cilvēcības spēks, tas kalpo laikam, un līdz ar to arī mūžībai.

Dievs ir Kungs pār laikiem. Laiku pagrieziena punkts ir Kristus. Patiesais laika gars ir Svētais Gars.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.