163. Kā Dieva tēls mūsos var atgriezties?


Dieva baznīca pasaulē

Ja Dievs Jēzū Kristū vēlas rast vietu pasaulē, un kaut tas būtu tikai stallis, jo “nebija vietas mājvietā” (Lk.2:7), tad šajā šaurajā vietā Viņš aptver visu pasaules realitāti un atklāj tās pēdējo iemeslu. Tā arī Jēzus Kristus baznīca ir vieta, tas nozīmē, telpa pasaulē, kurā tiek apliecināta un pasludināta Jēzus Kristus valdīšana pār visu pasauli.


…baznīcas telpa nav tādēļ, lai strīdētos ar pasauli par gabalu no tās teritorijas, bet tieši tādēļ, lai pasaulei apliecinātu, ka tā ir un paliek pasaule, proti Dieva mīlēta un ar Viņu izlīdzināta pasaule.

Baznīca neiekāro vairāk telpas, cik tai ir nepieciešams, lai kalpotu pasaulei ar liecību par Jēzu Kristu un tās izlīdzināšanos ar Dievu Jēzū Kristū.

Baznīca sevis pašas telpu var aizstāvēt tikai cīnoties par pasaules pestīšanu, un nevis par telpu. Citādāk baznīca kļūs par “reliģisku sabiedrību”, kas cīnās par savu lietu un līdz ar vairs nav Dieva baznīca pasaulē. Līdz ar to tie, kas pieder baznīcai, pirmais uzdevums ir nebūt kaut kam pašiem sev, tātad radīt reliģiozu organizāciju vai vadīt dievbijīgu dzīvi, bet gan būt par Jēzus Kristus lieciniekiem pasaulei.

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.