120. Pār kuriem nāks Dieva sods?


Atklāsmes grāmatas fakti

Informācija, kas sniegta šeit, skaidri norāda daudzos pozitīvos pavedienus, kas vijās cauri Atklāsmes grāmatai, īpaši, runājot par Jēzu. Lasiet Atklāsmes grāmatu regulāri. Caur savu vārdu un Garu Dievs dos jums Kristus prātu (1. Kor. 2:16) un piepildīs jūsu dzīvi ar labdabīgo attieksmi, par kuru gādā Jēzus.

Atklāsmes grāmatas fakti

APUSTULIS JĀNIS SARAKSTĪJA ATKLĀSMES GRĀMATU VAJĀŠANU LAIKĀ

Romas impērijā pirmajiem kristiešiem nācās pieredzēt nelaimes un ciešanas (ap 95. g. pēc Kr.). Tā kā kristiešu bija tik maz, tie kļuva par viegli sasniedzamu mērķi varenajiem Romas imperatoriem. Pamatojoties uz arheoloģijas un pirmkristiešu rakstu liecībām, vēsturnieks Kīts Hopkinss saka, ka laikā, kad apustulis Jānis rakstīja Atklāsmes grāmatu, eksistēja tikai apmēram 100 draudzes! Kad imperators Domiciāns uzzināja, ka neliela grupa viņa pavalstnieku sludina ko pretēju pagānu ticībai, viņš nežēlīgi uzbruka tās vadītājiem. Viņš izsūtīja apustuli Jāni uz Patmas salu Vidusjūrā. Laikā, kad Jānis pārdzīvoja savas nelaimes, viņam parādījās Jēzus un lika tam rakstīt, lai iedrošinātu viņa sekotājus.

ATKLĀSMES GRĀMATAS CENTRĀ – KRISTUS TRIUMFS

Jaunajā derībā atsauksmes uz uzvaru parādās ap 35 reizes un gandrīz visas no tām Atklāsmes grāmatā! Daži pētnieki piešķir nozīmi vajāšanām, dusmām un tiesai Atklāsmes grāmatas vīzijās, bet mēs iesakām neaizmirst par Atklāsmes grāmatas svarīgo Evaņģēlija vēsti: Dieva uzvaru mūsu labā, kas kulminē Viņa Dēla Jēzus Kristus atkalatnākšanā.

ATKLĀSMES GRĀMATAS VĪZIJĀS DOMINĒ DIEVA TRONIS

Jaunajā derībā atsauces uz troni parādās 61 reizi, 46 no tām atrodamas Atklāsmes grāmatā! Atklāsmes grāmatas vīzijas notiek Dieva debesu troņa priekšā, kas simbolizē Dieva varu pār nākotni un jebkuru dzīvu būtni. Lai arī šai dzīvē mums ir bēdas, Atklāsmes grāmata liecina, ka viss ir Dieva varā.

JĒZUS VĀRDI UN TITULI

Atklāsmes grāmatā sastopami vairāk kā 40 dažādu Jēzus vārdu un nosaukumu! Piemēram, apustulis Jānis sauc Jēzu par “zemes ķēniņu valdnieku” (1:5), “alfu un omegu” (1:8), “ganu” (7:17), “kungu kungu un ķēniņu ķēniņu” (17:14) un “spožo rīta zvaigzni” (22:16). Ar katru Jēzus vārdu un titulu Jānis atklāj Jēzus divējādo raksturu – Viņš ir gan Soģis, gan Glābējs.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.