Skip to content
18. decembris, 2025
  • Draugiem
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • RSS

e – BAZNĪCA ✞

Grēka alga ir nāve, bet Dieva balva ir mūžīga dzīvība Kristū Jēzū, mūsu Kungā.

Primary Menu
  • e-kontakti
  • e-projekts
  • e-ARHĪVS
  • e-POLEMIKA
  • e-BĪBELE
  • e-BĻJ
  • E-LTA
  • e-AFIŠA

303. Kā Svētā kristība ietekmē grēku piedošanu?

  • Sākums
  • Kristus ciešanas ik dienu piepildās kristiešos
  • e-apceres

Kristus ciešanas ik dienu piepildās kristiešos

Dr. Mārtiņš Luters
Noklausies šo e-publikāciju

“Par šo pestīšanu ir taujājuši un pētījuši pravieši, kas pravietoja jums nolemto žēlastību, gribēdami izzināt, uz kuru vai kādu laiku norāda Kristus Gars viņos, kas iepriekš liecināja par Kristus ciešanām un tām sekojošo godību.” [1.Pēt.1:10-11]

Kristus ciešanas ik dienu piepildās kristiešos

Svētais Pēteris grib sacīt: lai gan pravieši īsti nav zinājuši noteiktu, kad pravietojumi piepildīsies, tomēr viņi ir norādījuši visus apstākļus, kas raksturo šo laiku un vietas. Piemēram, viņi ir rakstījuši par to, Kristus cietīs, kā pagāni nāks pie ticības Viņam, tā ka pēc praviešu norādītajam zīmēm var skaidri zināt, kad šis laiks pienāks.

Svētais Pēteris turpina un saka: “..Kristus Gars viņos, kas iepriekš liecināja par Kristus ciešanām un tām sekojošo godību.”

Šos vārdus iespējams saprast gan attiecībā uz Kristus ciešanām, gan arī uz tām ciešanām, kuras izciešam mēs. Jo, gluži kā, Vārds, Viņa vārdi un darbi ir mani tādēļ, ka es Viņam ticu, tāpat kā Kristus ciešanas ir manas, jo es ciešu Viņa dēļ. Kristus ciešanas ik dienu piepildās kristiešos — līdz pat pasaules galam.

Mēs zinām, ka viss, ko ciešam, mums ir kopīgs Kristū, tā ka Viņš tās visas uzskata par Savām ciešanām. Taču te mums jāzina vēl kāda lieta: gluži Kristus nav nācis godībā, pirms bija cietis, tāpat arī mums vispirms jānes krusts, lai pēc šī ciešanu laika iemantotu prieku kopā ar Viņu.

Tēmas: kristiešu ciešanas Kristus ciešanas krusta nešana Pētera pirmās vēstules skaidrojums Piecas minūtes kopā ar Luteru pravietojumi par Kristus ciešanām un nāvi

Continue Reading

« Katram cilvēkam ir nepieciešama piedzimšana no augšienes
Nepiecišamais, lai atgrieztu un izglābtu cilvēku »
                       

Ieskaties

Gaisma, kas apgaismo un apspīd visu pasauli
Ja nāve tevi biedē
Dieva draugi
Pakļautība un nebrīve mantiniekam nāk par labu

Atbildēt Atcelt atbildi

Lai komentētu, jums jāpiesakās sistēmā.

  • Aktuālākie
  • Komentētākie
  • Patiesības absolūtā prioritāte misioloģijā Patiesības absolūtā prioritāte misioloģijā
    • e-raksti

    Patiesības absolūtā prioritāte misioloģijā

  • Ziemassvētku šausmas Ziemassvētku šausmas
    • e-refleksijas

    Ziemassvētku šausmas

  • Kas cilvēku dara par kristieti? Kas cilvēku dara par kristieti?
    • e-refleksijas

    Kas cilvēku dara par kristieti?

  • Grēka brūce tiek dziedināta Grēka brūce tiek dziedināta
    • e-apceres

    Grēka brūce tiek dziedināta

  • Ticība caur šaubām Ticība caur šaubām
    • e-apceres

    Ticība caur šaubām

  • Ieteikumi LELB Satversmes Preambulas grozījumiem
    • e-refleksijas

    Ieteikumi LELB Satversmes Preambulas grozījumiem

  • Doma baznīcā saimnieko “Jaunā Paaudze”
    • e-ziņas

    Doma baznīcā saimnieko “Jaunā Paaudze”

  • Kas ir Svētais Gars?
    • e-mācība

    Kas ir Svētais Gars?

  • Nozīmīgs notikums
    • e-ziņas

    Nozīmīgs notikums

  • Tim Minchin: Pope Song
    • e-mūzika
    • e-video

    Tim Minchin: Pope Song

Atrodi

  • Bauslība un Evaņģēlijs
  • Baznīcas gada sprediķi vienuviet
  • Ilgi gaidītais latviešu sprediķu krājums
  • Lasāmviela ticības spēkam
  • Luteriskās ticības apliecības

Ienāc

  • Reģistrēties
  • Aizmirsi paroli

Līdzīgās e-publikācijas

  • Svētais Gars iziet no Tēva un Dēla
  • Pirmie Vasarsvētki
  • Klausīties publiski sludināto vārdu
  • Svētais Gars ir atsevišķa Dieva persona
  • Svētās Trīsvienības iekšējā atšķirība
  • Ko nozīmē atjaunošanās Svētajā Garā?
  • Lieldienu laiks

Pēdējie komentāri

  • gviclo: “Man tāds jautājums par Zienessvētku vēsti. Iedomājos, vai tas nav kādiem luterāņiem raksturīgi vai citur manīts Ka pārskrien pāri tam…”
  • Janis Karklins: “Tādēļ kristieša dzīvei jābūt tādai, lai Dieva brīnišķīgais vārds netiktu zaimots. Kristiešiem jābūt modriem, lai tie ar savu dzīvi neizraisītu…”
  • Roberto: “paklausoties citus (nesenos) jaunekļa video, tad tur līdz luterismam, kā no Zemes līdz Saturnam”
  • Janis Karklins: “grēcinieki..Labi, ja to saprotam”
  • gviclo: “Šīs pārdomas liek apdomāt to šauro un neredzamo robežu starp cilvēcīgo naidu un ambīcijām un starp dievišķo pavēli šķīsti sludināt.…”

RSS e – POLEMIKA

  • Vai kremēt mirušo ir kristīga prakse?
  • Par LELB arhibīskapa kalpošanas laiku
  • Kāpēc "nomira" e-BAZNĪCAs forums?

RSS Dieva vārds katrai dienai

  • Atkl.21:6
    Es iztvīkušam došu no dzīvības ūdens avota bez maksas.

ilustrētā baznīca

Gliemežvāka kancele

Animācijas filma

e-BAZNĪCĀ

  • e-apceres
  • e-aptaujas
  • e-audio
  • e-bildes
  • e-intervijas
  • e-joki
  • e-lūgšanas
  • e-mācība
  • e-mūzika
  • e-paziņojumi
  • e-poēzija
  • e-raksti
  • e-refleksijas
  • e-sprediķi
  • e-video
  • e-ziņas

Tēmas

1. Mozus grāmatas skaidrojums animācijas filma ASV Bauslības un Evaņģēlija noslēpumi Bībele Bībeles mācības studijas Dienišķo lūgšanu gads Dienišķā maize Dieva Dēls Dieva likums Dieva mīlestība Dieva vārds Dieva Vārds katrai gada dienai Dieva žēlastība Dzīvības ceļš e-baznica.lv Es gribu dzīvot šīs dienas ar Tevi Gads kopa ar Dītrihu Bonhēferu grēku piedošana Ikdienas ar Pirmo Mozus grāmatu Ikdienas meditācijas Jēzus Kristus Kristība Kristīgā dogmatika Kristīgā dzīve kristīgā mācība kristīgā mūzika Kristīgās ētikas un morāles rokasgrāmata kristīgā ētika Lasāmviela ticības spēkam Lutera citāti lūgšana Mazā katehisma skaidrojums Mārtiņš Luters par lūgšanu Piecas minūtes kopā ar Luteru Pāvila vēstules galatiešiem skaidrojums Svētais Gars Svētais Vakarēdiens Svētie Raksti Svēto Rakstu apceres katrai dienai ticība ticības realitāte Tēvreize velns
  • Aleksandrs Bite
  • Dītrihs Bonhēfers
  • Mārtiņš Luters
  • Georgs Mancelis
  • Ilārs Plūme
  • Markku Särelä
  • Karls F. V. Valters
  • Hermanis Zasse
  • Draugiem
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • RSS
Pārpublicējot obligāti jānorāda atsauce. Visas tiesības patur :: e-BAZNICA :: © 2007-2025