Ieskaties

9 komentāri par “Vanags zaudē Lutera Akadēmiju

 1. Baznīcas tēlu tāpat kā šitie naudīgie pacani bojā arī tās vēsture – inkvizīcija, krusta kari un citi tusiņi

 2. Atradu kādu saistošu ziņu, no 2010. gada maija, kas palīdzēs īstiem matemātiķiem. Te gan atkal ir viens nezināmais -/+ “piemaksa.”

  Kā rakstījusi arī Diena, savu finansiālo krahu, kas saistās ar apsīkumu nekustamo īpašumu tirgū un ASV Misūri sinodes 2008. gadā aizdoto, garīdznieku atalgojuma sistēmā ieguldīto sešu miljonu dolāru notērēšanu, LELB virsvalde atzina šā gada martā, kad no amata atkāpās virsvaldes sekretārs Artis Eglītis. Savukārt arhibīskaps Jānis Vanags LELB aprīļa izdevumā Svētdienas Rīts aicināja trūcīgo lauku draudžu mācītājus, ko virsvalde vairs nespēs pienācīgi atbalstīt, uzturlīdzekļu taupīšanas nolūkos apstrādāt zemi un vākt meža veltes.

  Lutera akadēmijas piecstāvu ēku Doma laukumā 1 LELB ar piemaksu saņēma no valsts apmaiņā pret Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja ēku, kas atrodas Doma baznīcas kompleksā. Pēc neoficiālas informācijas divtūkstošo gadu sākumā Lutera akadēmijas kapitālajā remontā tika ieguldīti 2,2, miljoni ASV dolāru – ASV Misūri sinodes mērķziedojums. Lutera akadēmijā trijās studiju programmās patlaban mācās 75 studenti. Mācību iestādei pieder Baltijā lielākā teoloģiskā bibliotēka, kuru vienkopus pārvietot citviet varētu būt grūti.

  Paredzēts, ka pēc ēkas pārdošanas akadēmija pārvāksies uz Reformātu baznīcu Mārstaļu ielā, kuras telpas neesot tik piemērotas izglītības iestādes vajadzībām.

  Ar cieņu,
  gviclo

 3. Godīgi sakot man vienalga ko kāds pērk vai pārdod.Citu makā nelienu.Bet jazin ka arī katru domu lidojuma līkloci veidot uz atsauci laicīgi kosmopolītiski gejiski ateistiska laikraksta ziņu nebūs pārāk prātīgi.Neba nu ari Diena tik krasi mainījusies, lai ļaunā priekā kādu neaprietu,kas arī ir tās pamatuzdevums.

 4. Ko var darīt? No “katra vārda , kas iziet no Dieva mutes” paēdis nebūsi.

 5. pēc gviclo lieliskās loģikas spriežot, visi, kas tic dievam, ir dzīvi. Tātad man jābūt sen mirušam un būtu ellē jāstrādā par ventilatoru.

 6. visas lietas savā laikā, ateist! :)
  Tas Kungs sacīja uz Mozu: “Ikkatru, kas pret Mani ir apgrēkojies, Es izdzēsīšu no Savas grāmatas. Tad nu ej, vadi tautu uz turieni, kur Es tev esmu licis. Redzi, Mans eņģelis ies tavā priekšā, bet, kad nāks Mana piemeklēšanas diena, Es piemeklēšu viņu grēkus.”

 7. Sveiks, Ateist!
  Tu pārāk paaugstini Cviclo, piedēvēdams viņa autorībai ideju, ka ” visi, kas tic dievam, ir dzīvi”. Tā nav Gviclo ideja, tā ir Dieva ideja. Starp citu, arī minētā garīgās būtnes vārdu Gviclo nevarētu pat domās rakstīt ar mazo burtu.
  Mans priekšlikums, paņem šo teikumu – “visi, kas tic dievam, ir dzīvi” un pamaini vārdus vietām – “visi ir dzīvi, kas tic Dievam”.
  Šāda spēlēšanās ar vārdiem varbūt nepatiks patiesiem ortodoksiem, bet tā ļauj vienu un to pašu lietu ieraudzīt citā gaismā.
  Vēl viens piemērs:
  Jēzus saka augstmanim, kas lūdz dziedināt dēlu: “ja jūs brīnumus neredzat, jūs neticat!”
  Ateist, kā Tu domā, uz kuru vārdu šajā tekstā jāliek uzsvars?

Atbildēt