86. Kas ir saderināšanās?


Vai arī @arhivanags sekos pāvesta piemēram?

Reiz e-firziķis secināja, ka +Jānis atkāpsies, kad to izdarīs Romas pāvests. Jocīgi, bet nu otrais to ir izdarījis.

Turklāt, tika ziņots, ka slimošana likusi arhibīskapam kavēt darbu veselas divas nedēļas. Tas liek e-firziķim bažīties par arhibīskapa spējām pilnvērtīgi veikt savus pienākumus. Vai nebūtu apdomīgi, ja +Jānis sekotu lielinkvizitora piemēram un dotos emeriturā?

No Helēnas Andersones teiktā e-firziķis secināja, ka arhibīskapam ir tāda darba slodze, kas neļauj ne uz mirkli atgūties, turklāt viņa prombūtnes laikā pat divi citi bīskapi netiek galā ar arhibīskapa pienākumiem.

Iespējams, ir ļaudis, kas nepacietīgi gaida šādu “negaidītu” arhibīskapa lēmumu. Tomēr viņam vēl lieli plāni padomā. Turklāt, pavisam drīz jau atkal LELB vārdā jāpošas uz Romu. Pāvesti nāk un iet, bet +Jānis paliek.

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Vai arī @arhivanags sekos pāvesta piemēram?”

  1. Roberto:


    Interesanti novērojumi…

  2. martins L:


    Pakistānā plosās musulmaņi, bet Latvijā top jaunas izmaiņas
    Krimināllikuma 78. pantā, kas šobrīd noteic: „Par darbību, kas apzināti vērsta uz nacionālā, etniskā varas un rasu naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.” Tostarp iecerēts aizsargāt arī seksuālās minoritātes – kriminalizējot tā dēvēto “ naida runu” . Faktiski tas policijai dotu iespēju arestēt, bet tiesām – likt cietumā katru, kas aktīvi aizstāv tautas izpratni par tikumību un pārstāv tradicionālo vērtību modeli par laulību kā vīrieša un sievietes savienību.
    Likuma papildinājums izraisītu atklātu diskrimināciju pret dabīgas ģimenes pārstāvjiemLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.