Ieskaties

3 komentāri par “Svētais Gars nomazgā jūsu grēkus

 1. Johambī, kāds …… šito visu ir salicis kopā par mājaslapu, ne nieka nevar saprast, kur ko spiest, kur ko rakstīt!… Un ar ko jūs te vispār nodarbojaties – ar kaut kādu baznīcpolitiku!… Kur paliek garīgā dzīve?… Kaut gan, kad biju luterānis (1990-1994) nekādas garīgās dzīves tā arī turienē nesamanīju… Lai nu kā būtu, bet zinu to, ka pozitīvais gars vienmēr APLIECINA, jo ir POZĪCIJĀ, bet negatīvais meklē opozīciju un protestēšanu… Tā gan.

 2. bībamhoJ…!
  esi sveicināts, koka priedes pusēn!
  labrāt uzklausīsim tavus priekšlikumus kā pareizāk salikt kopā šo mājas lapu,
  un esam priecīgi, par tavu entuāzismu un gatavību ziedot laiku pieliekot savu skaidaino rociņu e-vides pulēšanā.
  – – –
  neatteiksimies arī no tava dāsnuma (esi gudrs, – iesēj/iestādi savas 5zelta naudiņas mūsu e-laukā
  / sakomunikē ar kādu no ebaznica.lv e-administrācijas mēs tev labprāt norādīsim piemērotāko vietu tavas gudrības izpausmēm)

 3. johambī, es tev tūliņ tā pateikšu vecīt – Jēzus ļoti daudz un dikti protestēja un nebij apmierināts, par to arī visi Viņu sunīja. Tas pozitīvais gars par kuru tu runā ir pozīcijā ar sātanu un apliecina netaisnību, tāpēc jau arī neko neprotestē, ka tas ir no pasaules un pasaules kārtība viņu apmierina.
  Svētais Gars vienmēr būs pret tumsu un pret netaisnību, Viņš vienmēr būs opozīcijā pasaulei.

  Meklē garīgo dzīvi? un kā tad ar Dieva vārda sludināšanu, sakramentiem, lūgšanām, bībeles stundām……? Ko tu patiesībā meklē? izskatās, ka dajebko, tik ne Jēzu Kristu krustā sisto un augšāmcelto. Ja gribi vienkārši tusiņu, tad ej uz essential vai larocca un necenties baznīcu apvainot par to, ka tā neiet kopsolī ar pasauli

Atbildēt