72. Kad sākas cilvēka dzīvība?


Pārbaudait paši sevi, vai stāvat ticībā

“Slavēts lai ir mūsu Kunga Jēzus Kristus Dievs un Tēvs, žēlastības Tēvs un iepriecināšanas Dievs, kas mūs iepriecina visās mūsu bēdās, ka mēs tos, kam ir kādas bēdas, varam iepriecināt ar to iepriecu, ko paši no Dieva esam saņēmuši.” (2.Kor.1:3-4)

Pārbaudait paši sevi, vai stāvat ticībā


Atgriežoties Jēzus dibinās uz zemes Dieva valstību. Nē! Cilvēka vārdi var izklausīties tikpat pozitīvi kā Bībeles vārdi, taču tiem nav dzīvību dodošā spēka. Kad cilvēka vārdi iekļūst jūsu acīs, ausīs un sirdī, tie var uzlabot jūsu garastāvokli emocionāli un mierināt jūs šajā brīdī, taču cilvēka vārdi nav “dzīvie” vārdi. Cilvēka vārdi nevar radīt, un tie nav ilgmūžīgi. Tikai Dieva Vārds var radīt ilgstošu iepriecu (Ps.119:50; Ebr.6:5).
Kāpēc ir tik iepriecinoši zināt, ka Dieva dzīvais Vārds “darbojas ar Savu spēku jūsos” (1.Tes.2:13; Fil.2:13)? Jā! Caur Sv. Pāvilu Dievs saka: “Tāpēc mēs arī pastāvīgi pateicamies Dievam, ka jūs, uzklausījuši mūsu sludinātos Dieva vārdus, tos esat uzņēmuši nevis kā cilvēku, bet kā Dieva vārdus, kas tie patiesībā ir; jo pats Dievs darbojas ar Savu spēku jūsos, kas ticat” (1.Tes.2:13).
Lai Dievs kļūtu par manu ķēniņu, man jāatsakās no jebkādas personīgās brīvības. Jūsu asinīs esošie baltie asinsķermenīši meklē, atrod un iznīcina baktērijas, tādā veidā dziedinot un stiprinot jūs. Līdzīgā veidā Dieva dzīvais Vārds iekļūst jūsu ausīs, acīs un sirdī, lai uzveiktu neapmierinātības un mazdūšības dēmonus un lai sniegtu jums iepriecinājumu un spēku. Proti, Dieva Vārds uztur un baro jūsu ticību un dod jums dzīvību. Tādēļ Viņa dzīvais Vārds kristībā glābj jūs (1.Pēt.3:21). Tā kā Dieva Vārds ir dzīvību dodošs,tas sniedz jums iepriecinājumu pat tad, kad jūs jūtat, ka viss ir bezcerīgs un zudis.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.