Ieskaties

11 komentāri par “Sarucis reģistrēto reliģisko draudžu skaits

 1. Atliek vēl piebilst, ka ir arī reliģiskas kopienas, kas reģistrējušās kā sabiedriskas organizācijas. Piemēram, mūnistiem Latvijā ir vairākas šādas organizācijas, tāpat šādi nereti rīkojas draudzes, kam vairākkārt atteikta oficiāla reģistrācija.

  Tomēr visvairāk mani sajūsmināja ziņu autora vai varbūt e-baznīcas tīšā vai netīšā aizmāršība – rakstā ne ar pušplēstu vārdu nav minētas Romas katoļu draudzes. Vai tad romieši būtu krituši tādā nežēlastībā, ka tiktu uzskatīti sliktāki pat par vaišnaviem un budistiem un izslēgti no reliģisko organizāciju saraksta? ;

 2. nu, jā, un musulmaņi, Jehovas liecinieki, jūdaisti, dievturi, vaišnavi (krišnaīti), mormoņi protams ir kristīgas draudzes. :)

 3. KLB jau varētu uzskatīt, ka rkb ir antikristīgs kults un to nepieminēt, bet diezi vai centrālā statistikas pārvalde tā uzskata..

 4. Laikam “mārketinga” speciālisti aizbraukuši uz Īriju

 5. mīļā Agnese, tad Jums pēdējais laiks konvertēties, tur varēsiet apmierināt savas garīgās izvirtības…

  ar cieņu
  Jūsu e-minence

 6. Šeit jāpatur prātā atšķirība starp RKB antikristīguma elementu, kas izriet no pāvestības amata pretenzijām un pestīšanas no darbiem doktrīnas un RKB kristīgumu, kas izriet no tā, ka katoļi top atpestīti caur taisnojošu ticību Mūsu Kungam Jēzum Kristum. Katoļu kristoloģija per se ir ortodoksa saskaņā ar Nikajas Halcedonas TA. KLB vienmēr ietur šo distinkciju, lai būtu godīgi pret patiesību.

Atbildēt