293. Kas ir sakraments?


Marija un viņas bērni

Kā ziņo laikraksts “Svētdienas Rīts”, “Maria und ihre Kinder” tā nosaukta Vācijā uzņemta dokumentālā filma par 26 gadus jauno vecmāti Mariju Grundbergeru no Minhenes, kas mēdz uzrunāt sievietes aborta klīniku tuvumā un iedrošināt viņas iznēsāt bērnus. Tā viņa glābusi jau vairāk kā piecsimt bērnus.

Filmas pirmizrāde notika 22.septembrī Berlīnē. Filmā dokumentēti vairāku sieviešu stāsti, kas pēc sarunas ar Mariju Grunbergeru izšķīrušās paturēt bērnu. Bieži vien ļoti asi tiek kritizētas valsts iestādes un konsultāciju centri. Sievietes pārmet šīm iestādēm to, ka aborts tiek uzskatīts par parasti lietu.

Filmā ir redzama arī kāda vīrieša liecība, kas nevēlējās, ka bērns tiktu abortēts, bet neguva bērna mātes piekrišanu. Kāds cits piemērs ir kādas jaunietes stāsts, kurai viņas drauga vecāki piedāvāja 5000 eiro aborta veikšanai. Pēc dziļas sarunas ar Mariju Grundbergeru viņa tomēr izšķirās par bērnu. 45 minutes garo filmu uzņēma studija “Drei Linden Film” Berlīnē. Tas operators un arī režisors ir Fricis Poppenbergs. Mājas lapā iespējasm pasūtīt dažādas filmas video un DVD formātā vācu un angļu valodā.

To temati ir visdažādākie, sākot no filmām par dzīvības vērtības, argumentiem pret Darvina teoriju līdz filmai par nacionālsociālisma mitoloģiskajām saknēm.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

7 atsauces par “Marija un viņas bērni”

 1. Agnese:


  Man jau sen ir doma, ka vajag sākt kaut ko šitādu darīt. Kāpēc nav nevienas līdzīgas “kalpošanas”? tur beidzot būtu īstais pielietojums visādām bezjēdzīgi izglītotajām “kristīgajām padomdevējām”.

 2. Agnese:


  vai kādam ir tā filma? es gribu redzēt.
  agnesekrivade @ agnesekrivade . lv

 3. Roberto:


  Agnese un e-pušeļi

 4. Agnese:


  e-puišeļi, tipa, jūs?

 5. Roberto:


  tipa kas?

 6. Agnese:


  tipa Marias Kinder

 7. Roberto:


  skudriņa TipaLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.