283. Uz ko Dieva dotā grēku piedošana mudina mūs, un par ko tā mums atgādina?


Sekss, vardarbība un narkotikas

Pirms kāda laika klajā nākušajā britu kinofilmā “An Absence of Stone” par Jēzu Kristu ir daudz seksa, vardarbības un narkotiku. Pats Jēzus – 15 gadus vecs grūti audzināms pusaudzis, savukārt Marija Magdalēna ir vientuļā māte.


Filmu ir uzņēmusi labdarības organizācija “Jaunatne Kristum”. Šīs pēc Bībeles motīviem filmētās asa sižeta filmas mērķis ir atgriezt jaunatni baznīcas paspārnē.

30 minūšu garās kinofilmas uzfilmēšanai tika iztērētas 8000 stērliņmārciņas. Galvenās lomas filmā “An Absence of Stone” tēlo pusaudži.

Rudenī filma tiks rādīta skolās. Filmā ir ļoti daudz vardarbības un narkotiku, piemēram, Jūda, ar narkotikām aizrāvies skolnieks, nodod Jēzu nevis par 30 sudraba grašiem, bet gan par kokaīna devu.

Citā ainā Jēzus ved Mariju Magdalēnu uz slimnīcu, kur veic abortus, un saka, cik viņam ļoti nepatīk tas, ko viņa grasās darīt. Rezultātā Marija nolemj paturēt mazuli. Filmas beigās Jēzus Kristus mirst nevis pie krusta, bet gan skolas kautiņā un pēc tam augšāmceļas Lesteršīras grāfistes skaistajās ārēs.

Lielbritānijā domas par šo filmu dalās.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.