146. Kas ir Dieva pārdabiskā atziņa?


Holivuda pievēršas Bībelei

ASV filmindustrijas centra Holivudas kinostudijas un režisori izmisīgi meklē jaunus veidus, kā piesaistīt publiku. Filmu veidotāji pēc gandrīz 10 gadiem ir nopietni ķērušies atkal ekranizēt Bībeles motīvus.


Ņemot vērā, ka Mela Gibsona filma “Kristus ciešanas” sasniedza fenomenālus panākumu, visā pasaulē nopelnot aptuveni 612 miljonus ASV dolārus, un ka par visu laiku skatītāko ASV televīzijas filmu kļuva mini-seriāls “Bībele”, Holivida cer smelties iedvesmu jauna supegrāvēja izveidošanā tieši Svētajos Rakstos.

“LD Entertainment” ir paziņojusi, ka 2014.gadā ir plānots uzsākt darbu pie filmas “Augšāmcelšanās”, kurā tiks attēloti notikumi pēc Jēzus krusta nāves.

Kinostudija “Paramount” nākamajā gadā uz lielajiem ekrāniem izlaidīs filmu “Noa”, kurā galveno lomu atveidos Rasels Krovs.

ASV filmu studija “20th Century Fox” 2014.gadā filmēs kino darbu “Iziešana”, kurā Mozu tēlos aktieris Kristians Beils. Vēl vienu filmu par Mozu ar nosaukumu “Dievi un ķēniņi” kinofilmu un televīzijas filmu izplatītājuzņēmuma “Warner Bros” paspārnē grasās veidot režisors Stīvens Spīlbergs.

Klīst baumas, ka koncerns “Warner Bros” arī strādā pie filmas par Ponciju Pilātu, kura lomā iespējams būšot Breds Pits.

Savukārt kinostudija “Sony” gatavojās ekranizēt stāstu pat Kainu un Ābelu, bet “Lionsgate” plāno uzsākt darbu pie filmas par Mariju – Jēzus māti.

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Holivuda pievēršas Bībelei”

  1. Cody:


    Ne tikai Holivuda, bet arī mazāki filmētāji. Pēdējā gada laikā History Channel demonstrēja visu Bībeli padsmitos sēriju. Oktobrī ASV kinoteātros tika izrādīta Daniēla grāmata. Jācer, ka tas nav tikai modes kliedziens.
    Mela Gibsona filma “Kristus ciešanas” ir smaga filma. Mani mājinieki to nespēja skatīties.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.