286. Kas ir kārdināšanas?


Plāno boikotēt filmu

Vatikāna amatpersonas plāno boikotēt filmu “Angels and Demons” (“Eņģeļi un Dēmoni”), kas uz ekrāniem parādīsies šī gada pavasarī.

Filma ar Tomu Henksu galvenajā lomā ir balstīta uz Dena Brauna tāda paša nosaukuma romānu un vēsta par 2006.gada filmas “The Da Vinci Code” (“Da Vinči kods”) priekšvēsturi.

Pēc pirmās filmas nonākšanas uz ekrāniem katoļu organizācijas visā pasaulē protestēja pret filmā redzamo baznīcas atspoguļojumu un zaimošanu un šķiet, ka arī otrā filma izraisīs strīdus, vēsta kinoindustrijas preses izdevums “Hollywood Reporter“.

Vatikāna presē jau izskanējuši iebildumi pret filmu, kuru Katoļu baznīca nevarot atbalstīt. Savukārt itāliešu laikraksts “La Stampa” brīdinājis, ka Vatikāna amatpersonas aicinās boikotēt filmu vēl pirms tās parādīšanās uz ekrāniem.

Filmas notikumi norisinās Romā, taču pagājušā gada vasarā Romas bīskapija aizliedza savas baznīcas un citas svarīgas pilsētas vietas izmantot par uzņemšanas laukumu.

Filmas “Angels and Demons” (“Eņģeļi un Dēmoni”) pirmizrāde notiks 15.maijā.

Get the Flash Player to see this player.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Plāno boikotēt filmu”

  1. moritz:


    man gan sirds nesaap, ja nevareeshu skatiishanaas prieku ar papu daliit… interesanti, archibiiskaps arii boikotees?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.