62. Kāds grēks ir vecāku nicināšana?


Protestē pret kristietību

Agri svētdienas rītā kāds vīrs uzrāpās prezbiterāņu baznīcas krustā un kails tur nosēdēja septiņas stundas.

Aculiecinieki apgalvo, ka šis puisis sākotnēji krusta galā uzrāpies apģērbies. Tikai pēc galamērķa sasniegšanas viņš sācis izģērbties un katru drēbju gabalu metis lejā uz ielas, līdz bijis pavisam kails. Šādi puisis it kā esot protestējis pret kristietību.

Kad notikuma vietā ieradās ugunsdzēsēji, vīrietis draudēja nolēkt no krusta, ja kāds uzdrīkstēsies viņam tuvoties. Krusts atrodas trīs metrus virs divus stāvus augstās baznīcas ēkas.

Glābšanas dienesta darbinieki sarunās ar miera traucētāju aizvadīja vairākas stundas. Viņš skandēja dažādus saukļus un nepiedienīgas frāzes un vienā brīdī pat demonstratīvi apķēpāja balto krustu ar savām fekālijām…

Nezinot, kas būs nākamais, ko dīvainis izdarīs, glābšanas dienesta darbinieki lejā novietoja gaisa spilvenu, ja psihiski nelīdzsvarotais vīrietis patiešām sadomātu kādā brīdī nolēkt. Tāpat ugunsdzēsēji pieslēja līdzās kāpnes, lai viņš varētu pats nokāpt. Glābšanas dienesta darbinieki uzskatīja, ka krusts ir pārāk ierūsējis un nestabils, lai atļautu ugunsdzēsējiem atbalstīt kādu ierīci tieši pret to.

Interesanti, ka vienīgā prasība, ko vīrietis izvirzīja, sēžot uz krusta, bija dvielis, lai viņš varētu noslaucīt rokas, ko bija savārtījis, smērējot krustu. To policijas darbinieki uz ugunsdzēsēja kāpnēm viņam arī nogādāja.

Visbeidzot, jau vēlā pēcpusdienā, mediķiem un policistiem izdevās vīrieti pierunāt kāpt lejā labprātīgi. Tūlīt pēc tam viņš nogādāts psihiatriskajā slimnīcā uz 72 stundu novērošanu. Ja vīrieti atzīs par pieskaitāmu, viņu sodīs arī par baznīcas apgānīšanu un vandālismu, kas jau ir kriminālnoziegums.

Kad puisis bija prom, ugunsdzēsēji vēlāk kāpa pa kāpnēm, lai notīrītu sastrādātās cūcības uz krusta.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.